Jahrein ve Kemal Kılıçdaroğlu #KKHA 22 Mayıs tarihinde Twitch'te

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Matematiğin kötüyse zor. Onu düzeltmeye bak. Ygs lys olsaydı garanti kazanırdın. YKS de matematik daha baskın.

Kötü değil şu an tüm konuları biliyorum ama zorlanıyorum yine de.
Şu hahaha atan saçma sapan insan siz ne becerdiniz de hahaha atıyorsunuz merak ediyorum?

Öyle bir şey mi var?

Sen kim küçük yaşta siyasetle uğraşmak kim. Dersine baksaydın ya o zamanlar. Çocuğun siyasetle uğraştığı nerede görülmüş? Okul okumuyor musun?

Hukuk okumak istiyormuş, Allah başarılarının devamını getirsin deyip tebrik etmek yerine alaya alıyor. Kendine bak sen, ayrıca küçük yaşında ülkenin problemlerini öğrenmesi onun en doğal hakkı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kemal Kılıçdaroğlu yıllarca yandaş medyanın algıları yüzünden vatandaşın gözünde kötü gözüktü (benim dahil) fakat kendisinin böyle mecralarda olması o yapılan algıları yıkacaktır. Ben şahsen bu adamı sevmezdim fakat son yıllarda kendisini gayet başarılı buluyorum. Bu adam bence algılara kurban gitti yoksa medyada anlatıldığı kadar kötü/başarısız birisi değil.

Kemal Kılıçdaroğlu yıllarca yandaş medyanın algıları yüzünden vatandaşın gözünde kötü gözüktü (benim dahil) fakat kendisinin böyle mecralarda olması o yapılan algıları yıkacaktır. Ben şahsen bu adamı sevmezdim fakat son yıllarda kendisini gayet başarılı buluyorum. Bu adam bence algılara kurban gitti yoksa medyada anlatıldığı kadar kötü/başarısız birisi değil.
Çok haklısın.

Asıl sen kim milletin ne ile uğraştığı kim ulan?
?
Hukuk okumak istiyormuş Allah başarılarının devamını getirsin deyip tebrik etmek yerine alaya alıyor kendine bak sen
Alay etmedim ki. Sordum sadece tarif ettim biraz. Ne yapması gerektiğini.
Matematiğin kötüyse zor. Onu düzeltmeye bak. Ygs lys olsaydı garanti kazanırdın. YKS de matematik daha baskın.
ayrıca küçük yaşında ülkenin problemlerini öğrenmesi onun en doğal hakkı.
Buna zaten bir şey demiyorum. Sadece dersiyle uğraşsın siyasete kafasını takmasın. Kafasını takarsa başarısız olacak. Ülkenin durumu zaten ortada.

Forum AKP seçmeni kafa yapısında olan ama AKP seçmeni kafa yapısına sallayan insanlarla dolmuş şaka gibi. Önünü arkasını düşünmeden, araştırmadan konuşan ön yargılı insanlarla dolmuş. Jahrein nezlin de olay geçti diye söylüyorum başkaları için bu düşünce yapısında olmayın lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı