Jahrein'i Kaybettik!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tyler Deinsburg

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben bugün Jahrein hakkında konuşmak istiyorum. Yayıncılar arasında tek izlediğim herif olan Jahrein biraz cıvıttı sanıyorum. Jahrein Baze TV'de çalışırken kendi halinde sadece Baze TV yayıncılarıyla konuşan, muhattap olan Jahrein şuan ise Melisa Baby'nin yayınında yanlış hatırlamıyorsam 2 gün öncede Wtcnn mi ne var ya Ferit Karakaya onun yayınında idi. Bunun öncesinde Kerim Bahadır ''OxiChampion'' Şeker ile Gaming Talk Show yayını açmıştı ve konunun büyük kısmı Anakin hakkında geçmişti. Sanki olgun, eğlenceli Jahrein gitti de prim için her şeyi yapan, saçma saçma kişilerle muhattap olan Jahrein geldi. Sanırım 4.000-5.000 izlenmek Jahrein'e yaramadı.
NOT: 500-1.000 izlenen Jahrein bir daha asla geri dönmeyecek ama ÖZLEDİK...
Buyrun bu da Melisa Baby ile yayını şuan Online izlemek isteyen...
Twitch

Böyle düşünmeyin, bu birlikte yayın yaptığı kişiler onun eski arkadaşları. Jahrein Baze Tv'de yayın yaparken belli başlı kuralları göz önünde bulunduruyordu. Mesela; sigara içerken kamerayı kapatmak gibi... Kendisini de şu zamana kadar hiç prim yaparken görmedim, umarım daha sonra da görmem.

Hocam bir türlü ısınamadım o adama tek sevdiğim yayıncı p0gp idi oda bırakınca izlemeyi bıraktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle düşünmeyin, bu birlikte yayın yaptığı kişiler onun eski arkadaşları. Jahrein Baze Tv'de yayın yaparken belli başlı kuralları göz önünde bulunduruyordu. Mesela; sigara içerken kamerayı kapatmak gibi... Kendisini de şu zamana kadar hiç prim yaparken görmedim, umarım daha sonra da görmem.
Son zamanlarda gündemde olan AnakinnTV hakkında konuşması izleyicisini arttırdı. Artık ARMA'cı kemik kitle yok. Sadece Gaming Talk Show'ları izleyen ve ekrancılık yapıp ARMA ve H2Z1'de Jahrein'i öldüren 9 yaşındaki bir kitle dahil oldu son zamanlarda. Bu kitlenin tek amacı yayıncıların yayınlarını bozup başka yayıncılarla kavga çıkmasını sağlamak. Bu kitle de Oxi'den ve AnakinnTV'den geldi. Baze.TV yok olduktan sonra çok şey değişti...

Jahreinin en son yaptığı h1z1 yayınlardan birinde afedersiniz ama herkesin annesine sövdü bunuda bilin. Jahrein bitti demektir bu.

Jahrein BİTMEDİ! Sadece tökezledi. Bu kadar izleyici fazla geldi. Ayrıca herkese değil ekrancılık yapanlara küfretti. Adamın ekmek kapısı bu. Düşün bakalım. Senin bir bakkalın var ve tüm mahalle seni seviyor. Ancak bazı veledler bakkalın önünde sürekli torpil, kızkaçıran patlatıyorlar. Arkalarından küfretmez misin? Adam ekmeğini ordan çıkarıyor. Sinirlenmesi normal.

Sonrasındaki bir açıklama yaptı. Nerede yaptığını hatırlamıyorum. Orada kast ettiği insanları anlamamışsın. Küfrettiği insanlar onun yayınını trolleyen insanlar. Bilgisayarı bu amaçlar için kullananlar bilgisayar almamalılar. Aslında hatayı anası-babası alıyor. 9 yaşındaki bebe ''ders çalışmak'' için babasına PC aldırıyor. Yayında ekrancılık yapıp adamın yayınını bozuyor. ''İndirimle PC almayın'' sözünü ise gerçek amacıyla söylemedi. Demek istediği ''PC'yi böyle kullanacaksanız almayın.''. Jahrein haklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı