Jahrein'in evine polis yolladılar

Zeu5

Centipat
Makaleler
9
Yer
Kanada, Toronto
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
Hasanabi, Jahrein ve ıshowspeed yurt dışında insanların tek tıkla bağış yapabilecekleri bir site oluşturuldu deprem için şu ana kadar 200.000 dolardan fazla bağış yapıldığı sırada bazı haysiyetsizler Jahrein'in evine polis yolladı.

6257406B-4E06-47F3-8ADD-659BF8A7BC6C.jpeg

Bu Türkler iyi değil. Kaç kere söylüyorum. Tüm düşman oldukları ülkeler yardım içinde sevdikleri din kardeşlerinden tık yok! Depremde yağmalarlar, yardım eden insanlara engel olurlar, enkaz altında kalanlarla dalga geçerler. Bizim toplumumuz böyle. Bozuk bir toplumuz. Alın size büyük örneklerden biri. İllegal takılan ''Z'' kuşağı CC'ci tayfa yapmıştır kesin. Çooook kötü bir toplumuz, çook.

Hasanabi, Jahrein ve ıshowspeed yurt dışında insanların tek tıkla bağış yapabilecekleri bir site oluşturuldu deprem için şu ana kadar 200.000 dolardan fazla bağış yapıldığı sırada bazı haysiyetsizler Jahrein'in evine polis yolladı.

Eki Görüntüle 1659829

Atat grubu mu yaptı?

Güneydoğu'ya yardım gitmesin. 112'yi gereksiz meşgul edip kürtler'e yardım gitmesin. Depremden ölenleri şehit ilan edenler olduğu sürece bunlar yaşanır. 😠

İroni ise komik, ciddiyse daha komik.

İroni ise komik, ciddiyse daha komik.

Cidden bunlar yaşandı hocam. Nurettin nebati depremden ölenler için şehit dedi. Twitter'da bir hesap 112'yi meşgul edip kürtlere yardım gitmesin dedi. Nurettin nebati ile ilgili haber.

Yeni konular

Geri
Yukarı