Jahrein'in Milletvekili Seçimlerine Adaylığını Koyması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir döndüm baktım izleyicisi küçükmüş oy kullanamazmış diyenler, bu obez beni mi temsil eder diyenler, Jahrein sevdiği bir abisini sallamayınca "dats why I hate Jahrein" diyenler çıkmış.
Hadi anladım kitlesi konusunda bilgin yoktur anlarım, sevdiğin birinden ötürü kim olduğunu bilmeden ön yargı oluşturmuşsundur hadi onu da anlarım, arkadaş kilodan dem vurmak nedir yahu? Ne kadar özgüvensiz birisin de body shaming yapacak kadar düştün aklım almıyor.

Kanser Chat ile biraz zor. Ama çok iyi bir muhalefet olabilir.
Bir döndüm baktım izleyicisi küçükmüş oy kullanamazmış diyenler, bu obez beni mi temsil eder diyenler, Jahrein sevdiği bir abisini sallamayınca "dats why I hate Jahrein" diyenler çıkmış.
Hadi anladım kitlesi konusunda bilgin yoktur anlarım, sevdiğin birinden ötürü kim olduğunu bilmeden ön yargı oluşturmuşsundur hadi onu da anlarım, arkadaş kilodan dem vurmak nedir yahu? Ne kadar özgüvensiz birisin de body shaming yapacak kadar düştün aklım almıyor.
Kilo konusuyla kim dalga geçiyor ya? Çok ayıp. Ben de sevmem kendisini. Ama kilosuyla dalga geçmem.

Hiçbir sakınca yok. Herkes milletvekili adayı olabilir. Abartılacak bir şey de yok.

Kendisi de öyle sıradan biri değil 3 dil bilen Almanya'dan iyi bir üniversiteden mezun olan biri.
Sürekli drama yaratması bu insanın donanımlı olduğunu değiştirmez.

Açıkçası ben böyle birinin meclise gelmesini isterdim. Şahsen kendisi susmak bilmiyor ve dramada başarılı :D .

Hiçbir sakınca yok. Herkes milletvekili adayı olabilir. Abartılacak bir şey de yok.

Kendisi de öyle sıradan biri değil 3 dil bilen Almanya'dan iyi bir üniversiteden mezun olan biri.
Sürekli drama yaratması bu insanın donanımlı olduğunu değiştirmez.

Açıkçası ben böyle birinin meclise gelmesini isterdim. Şahsen kendisi susmak bilmiyor ve dramada başarılı :D .
Meclisteki dinozorlardan daha çok iş yapacağını düşünüyorum ben. Çünkü kendisinin hesap sormak, hakkını aramak ve rahatsız olduğu şeylerde sesini duyurmak gibi bir huyu var ve sosyal medyayı bunlar için kullanıyor.
Bunlar bir yana Türkçe dışında 2 yabancı dili de anadil seviyesinde biliyor. Mecliste A1 Türkçe konuşanları göz önünde bulundurursak sadece Türkçe bilmesi bile öne çıkaran bir neden.
Eğitim seviyesi de malum meclisin %90'ından yüksek.
Burada garipsenen kısımların çoğu o kadar yanlış ve o kadar çocukça ki önlerine bile bakmıyorlar. Burada çok basit bir karar var, istiyorsan bas istemiyorsan basma. Çocukça eleştiriler ve dalga geçmelerle olduğunuz yerde sayarsınız işte öyle.
Kilo konusuyla kim dalga geçiyor ya? Çok ayıp. Ben de sevmem kendisini. Ama kilosuyla dalga geçmem.
Onu geçen kişi biliyor. Engelledim zaten şimdi bakamayacağım.

Tam adamı bu arada. Kafa patlatmalı bir meclis kavgası yayını bekleriz sayın vekilim. Yürüyün be kim tutar sizi!

Yönetme potansiyeli kendisinde yok bence ama yaşlı-genç fikrine sonuna kadar katılıyorum.

Yaşlı dinozorlar kısmına katılıyorum. Genç beyinlerin yolunu kapatmak yerine yollarını açmak ülkemiz için çok daha iyi olur. 60-70 yaşındaki bir kişinin 30 yaş altı yani genç bir kitleyi çok anlayabileceğini düşünmüyorum.(mansur başkan hariç) ha şu an milletvekilliğine adaylını koysa pek seçilebileceğini düşünmüyorum. Malum muz cumhuriyetinde torpilsiz pek bir şey olmuyor. Ayrıyeten seçilse bile pek bir şey yapabileceğini düşünmüyorum.

Neden olamasın? İlkokul mezunu, kendi dilini konuşamayan kişiler milletvekili oluyor, bu bir kenara ülkenin başındaki adamın diploması yok.
İlkokul mezunu olunca, diploması olmayınca önemli yerlere, mevkilere gelinemiyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı