Jahrein'in Milletvekili Seçimlerine Adaylığını Koyması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsteyen herkes koyabilir gerekli şartları karşılıyorsa. Jahrein olduğu için kitlesi kötü diye ( ki bu da öznel ) koyamayacak mı adaylığını? Oy vermezsin olur biter. Zaten o da milletvekili olmam lazım en doğrusunu ben biliyorum demiyor. Jahrein izlemem ben de sevmem içeriklerini ama en doğal hakkını kullanıyor adam.

Diğerlerinden bir farkı olmayacak ki, milletvekili olup oturduğu yerden para kazanacak o da.

Bu ülkeye faydası dokunacak insanlar genellikle bu tarz şeylerin derdine düşmezler. Örnek veriyorum, Aziz Sancar. Nobel ödülünü aldı şu an yurt dışında güzel bir hayat sürüyor. Bir de milletvekillerine bakalım, sadece para için meclise giren boş insanlar. Bir kaç hafta önce de bir milletvekilinin lüks araçta uyuşturucu aldığı video kaydı ortaya çıkmıştı.
Hocam bilmiyorum biliyor musunuz fakat, kendisi tamamen çok iyi bir eleştiri yeteneğine sahip. Ayrıca Fizik-Biyokimya okuyan ve 4 dil bilen birisi(belki daha fazla). Yayınlarını izlediniz mi bilmiyorum fakat, kendisi önüne gelen her şeyi eleştirir(neredeyse). Belki kendisine bir şans tanımanız iyi olacaktır, yine de sizin kararınız.

Şu adamın milletvekili olduğu yerde, Jahrein'in milletvekili adaylığının tartışılıyor olması çok komik.

Dosya Ekleri

• images (3).jpeg
    images (3).jpeg
    18,7 KB · Görüntüleme: 82
Hocam bilmiyorum biliyor musunuz fakat, kendisi tamamen çok iyi bir eleştiri yeteneğine sahip. Ayrıca Fizik-Biyokimya okuyan ve 4 dil bilen birisi(belki daha fazla). Yayınlarını izlediniz mi bilmiyorum fakat, kendisi önüne gelen her şeyi eleştirir(neredeyse). Belki kendisine bir şans tanımanız iyi olacaktır, yine de sizin kararınız.
Ülke zaten çamura batmış artık bir şeyler çok zor değişir. Eleştiri yeteneğine sahip olması çok güzel, herkes eleştiri yapamaz.

Ülke zaten çamura batmış artık bir şeyler çok zor değişir. Eleştiri yeteneğine sahip olması çok güzel, herkes eleştiri yapamaz.
Herkes "ülke zaten battı, yapacak bir şey yok" derse, cidden yapacak hiçbir şeyimiz kalmaz. Mecbur çabalamak zorundayız ki bir şeyler değişsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı