Jahrein'in Milletvekili Seçimlerine Adaylığını Koyması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şaka yapmıyorsa oy verirdim. Çünkü zaten piyasada oy verilebilecek biri yok şu an başka.

Herkes işini yapsa, bu ülke şahlanırdı hocam. İlgi çekmeye ihtiyacı olmayan birisi bence.

Kimse işini yapmıyor diye trene yeni bir vagon eklemeye de gerek yok. İlgi gören kişiler piyasada kalmak için daha çok ilgiye yönelik içerik bulmaya çalışırlar. Yani gerek yok böyle bir şeye.

Kimse işini yapmıyor diye trene yeni bir vagon eklemeye de gerek yok. İlgi gören kişiler piyasada kalmak için daha çok ilgiye yönelik içerik bulmaya çalışırlar. Yani gerek yok böyle bir şeye.
Çok okumuş bir insan ve çok bilgili olmasıyla bilinen bir insan, neden ilgi için milletvekili olsun ki ? Asıl böyle insanlar lazım, 50 yaş ve üstü insanlar lazım değil bence.

Çok okumuş bir insan ve çok bilgili olmasıyla bilinen bir insan, neden ilgi için milletvekili olsun ki? Asıl böyle insanlar lazım, 50 yaş ve üstü insanlar lazım değil bence.

Okumuş ve bilgili olduğunda hemfikiriz de gerek duymadım ben sadece.
Milletvekilliği bir meslek değil. Her sektörden, her bölgeden vatandaş milletvekilliği için partisiyle veya partiden bağımsız aday olabilir.
Kahvedeki 60 üstü dayıları da yapalım o zaman aday. Bir şey olabiliyor diye illa olmasına gerek yok ki. Bana lüzumsuz geldi sadece.

Yarın detaylıca yazacağım. Aklımda.

Sırf adam sizden daha donanımlı diye bu kadar ağlamanıza gerek yok boş beleş dediğiniz adam 3 dili ana dili gibi konuşabiliyor birden fazla ülkede bulunmuş eleştiri yapmaktan korkmuyor sizin nasıl bir özelliğiniz varda gelip boş beleş diyorsunuz hiç anlamıyorum.

Sırf adam sizden daha donanımlı diye bu kadar ağlamanıza gerek yok boş beleş dediğiniz adam 3 dili ana dili gibi konuşabiliyor birden fazla ülkede bulunmuş eleştiri yapmaktan korkmuyor sizin nasıl bir özelliğiniz varda gelip boş beleş diyorsunuz hiç anlamıyorum.
En azından millete boş boş sallamıyorum.

Nazik nazik tartışıyoruz hocam, gerginliğe gerek yok. Herkes fikrini güzelce belirtebilir.
Ayrıca bu konuyu açar mısınız ? Demek istediğim; boş olarak salladığı birisini örnek verir misiniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı