Jahrein'in Milletvekili Seçimlerine Adaylığını Koyması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Minimum 50 bin oy alır ancak seçilmesi zor.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.
Bu videoyu izlerseniz neden sevmediğimi anlarsınız diye düşünüyorum.
Sırf adam sizden daha donanımlı diye bu kadar ağlamanıza gerek yok boş beleş dediğiniz adam 3 dili ana dili gibi konuşabiliyor birden fazla ülkede bulunmuş eleştiri yapmaktan korkmuyor sizin nasıl bir özelliğiniz varda gelip boş beleş diyorsunuz hiç anlamıyorum.
Benimde param olsa: 3 Dil öğrenirim, Ülkeler gezerim.

İncicilerin gazına gelip bağımsız MV adaylığına soyunan Ahmet abi geldi aklıma birden.

Benimde param olsa: 3 Dil öğrenirim, Ülkeler gezerim.
Eleştirdiği her şey doğru olsaydı bence bu dünyaya fazla gelirdi kendisi. İnsan tabi ki hataları olacaktır, kendisi de kabul etmekte zaten bunu. Eskiden boş eleştiriler yaptığını kendisi de söylemişti.

Benim de param olsa: 3 dil öğrenirim, ülkeler gezerim.

Jahrein'in sıkı takipçisiyim ama her söylediği sözün arkasında değilim kimi eleştirdiği umrumda bile değil ve ayrıca Neo toprak videolarını da izliyorum gayet güzel sıkıntı şurda ki durduk yere çıkıp bu adamın Jahrein'i eleştirmesi ne kadar doğru, videoyu izleyin videonun yarısı küfürler ile dolu telif atmakta haklı olduğunu düşünüyorum bir insanı eleştirirsiniz ama ana bacı söverek değil kitlesine aptal insanlar yaftası yapıştırarak değil ve doğru konuşan insanların çok seveni olmaz bunu da unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dil öğrenmenin para ile nasıl bir bağlantısı var hala çözemedim beynini kullanmanı tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı