Jahrein'in Milletvekili Seçimlerine Adaylığını Koyması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Jahrein'in sıkı takipçisiyim ama her söylediği sözün arkasında değilim kimi eleştirdiği umrumda bile değil ve ayrıca Neo toprak videolarını da izliyorum gayet güzel sıkıntı şurda ki durduk yere çıkıp bu adamın Jahrein'i eleştirmesi ne kadar doğru, videoyu izleyin videonun yarısı küfürler ile dolu telif atmakta haklı olduğunu düşünüyorum bir insanı eleştirirsiniz ama ana bacı söverek değil kitlesine aptal insanlar yaftası yapıştırarak değil ve doğru konuşan insanların çok seveni olmaz bunu da unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dil öğrenmenin para ile nasıl bir bağlantısı var hala çözemedim beynini kullanmanı tavsiye ederim.
Dil öğrenmek için hocaya para yerine öpücük vermeyeceğiz :) Neyse devam etmeyelim en iyisi.. Allah orucunuzu kabul etsin.

Dil öğrenmek için hocaya para yerine öpücük vermeyeceğiz :) neyse devam etmeyelim en iyisi. Allah orucunuzu kabul etsin.

Dil öğrenmek için kullanılan kitaplar hocalar kurslar hiçbiri bir işe yaramaz dili öğrenmenin tek yolu gidip o dilin kullandığı bir ortam oluşturmak ya da direk yabancı bir ülkeye gitmek öğrenci isen erasmus yolu ile gidip dili daha rahat öğrenirsin, öğrenmek isteyen insan kendi bile öğrenir buna emin olun.

Onu izleyen kişilerin çoğu 18 yaşının altında çok izleniyor diye çok ay olacak diye birşey yok.

Onu izleyen kişilerin çoğu 18 yaşının altında çok izleniyor diye çok ay olacak diye birşey yok.
Dar görüşlü olmayın hocam, Türkiye de 13 milyon genç sayısı var(2020 rakamlarına göre) bu kişilerden interneti olanların %90'ı ve belki daha fazlası Jahrein'i tanımaktadır(benim görüşüm). Kendisinin anlık izlenmesinin 30 binleri geçmesinden öğrenilecek bir bilgidir.

Ayrıca, kendisinin diğer kanallara göre 18 yaş ve üstü kitlesi katbekat fazladır. Kendisinin zaten sadece Instagram'da 400 bin takipçisi bulunmakta.

Yine de sizin fikriniz, saygı duyulmalı tabi ki :)
Dil öğrenmek için kullanılan kitaplar hocalar kurslar hiçbiri bir işe yaramaz dili öğrenmenin tek yolu gidip o dilin kullandığı bir ortam oluşturmak ya da direk yabancı bir ülkeye gitmek öğrenci isen erasmus yolu ile gidip dili daha rahat öğrenirsin, öğrenmek isteyen insan kendi bile öğrenir buna emin olun.

Arkadaş haklı, ben oyunlar sayesinde İngilizce seviyemi geliştirdim. Şu an oyunlar sayesinde İngilizce bilgim, C1 seviyesinde.

Dar görüşlü olmayın hocam, Türkiye de 13 milyon genç sayısı var(2020 rakamlarına göre) bu kişilerden interneti olanların %90'ı ve belki daha fazlası Jahrein'i tanımaktadır(benim görüşüm). Kendisinin anlık izlenmesinin 30 binleri geçmesinden öğrenilecek bir bilgidir.

Ayrıca, kendisinin diğer kanallara göre 18 yaş ve üstü kitlesi katbekat fazladır. Kendisinin zaten sadece Instagram'da 400 bin takipçisi bulunmakta.

Yine de sizin fikriniz, saygı duyulmalı tabi ki :)

Arkadaş haklı, ben oyunlar sayesinde İngilizce seviyemi geliştirdim. Şu an oyunlar sayesinde İngilizce bilgim, C1 seviyesinde.
Sadece oyunlar ile akademik seviyede ingilizce öğrenmek pek inandırıcı gelmedi ama yapılabiliyor ise ne mutlu, her neyse.

Twitch takip etmediğimden ötürü tanımıyorum kimdir vesaire, elbette ki adaylığını koyabilir. Mecliste artık genç ve donanımlı insanların vekil olduğunu görmek istiyorum ben şahsen, mesela Taylan Yıldız gibi isimler.

Sadece oyunlar ile akademik seviyede İngilizce öğrenmek pek inandırıcı gelmedi ama yapılabiliyor ise ne mutlu, her neyse.

Twitch takip etmediğimden ötürü tanımıyorum kimdir vesaire, elbette ki adaylığını koyabilir. Mecliste artık genç ve donanımlı insanların vekil olduğunu görmek istiyorum ben şahsen, mesela taylan yıldız gibi isimler.

İngilizce öğrendiğimi söylemedim hocam, "İngilizce seviyemi geliştirdiğimi" söyledim. Sadece oyunlarla sınırlı kalmadı aslında. Okulda öğretilen İngilizce ve kendimi iyice geliştirmek istememle devam etti. Şu an hala devam ettirmekteyim.

Bu şahıs mi beni temsil edecek mecliste? Ülkenin çıkış kapısı ne taraftaydı?

Hayır siz 12 yaşında kişilerin izlediğini falan mı zannediyorsunuz? Çıkarın şu at gözlüğünüzü. Türkçe bilmeyen adamlar milletvekili oluyor bilmem farkında mısınız? Babasının çakarlı arabasıyla buluşmaya giden kişiler sizleri rahatsız etmiyor mu? Ahmet gerçekten bilgili bir insan. Üstüne ilgi çekmek falan diyorsunuz. Açın bakın 50-59 yaş arası kaç kişi var mecliste. Şaka gibisiniz. Fanboy falan dersiniz şimdi bana. Atın hahaha. Sizin hakkında tweet atmaya korkutuğunuz şeyleri gidip orada sorduğu o zaman ondan yana olmayın sakın.

Üstüne body shaming yapabilecek kadar karaktersiz insanlarsınız. Pepega.

Ne düşünüyorsunuz? Vallahi meclise renk gelir ben tamamım :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

18+ yaş bunu izler mi bilemiyorum, bana bile itici geliyor, sevemedim bu herifi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı