Jahrein'in Milletvekili Seçimlerine Adaylığını Koyması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Engelli köpeği gösteriş için sevip temizleme ihtimali :D
Yıllardan beri köpeği olan Alfred'i sokaktan almış bir insan. Belki sokakta görünce korkup yolunu değiştireceğin köpeği, parayla alınan cins köpeklere tercih etti. Ayrıca Jahrein'i ister sev ister sevme, adamın hayvan sevgisini bilmeyen kimse yok. Saçma düşüncelerini kendine sakla derim.

Yıllardan beri köpeği olan Alfred'i sokaktan almış bir insan. Belki sokakta görünce korkup yolunu değiştireceğin köpeği, parayla alınan cins köpeklere tercih etti. Ayrıca Jahrein'i ister sev ister sevme, adamın hayvan sevgisini bilmeyen kimse yok. Saçma düşüncelerini kendine sakla derim.
Bu yorumu bulamadım ama cidden böyle bir yorum yazılmamalıydı. Alfred senelerdir Jahrein'in köpeği ve onu canı gibi seviyor. Felç olmasına rağmen gözü gibi bakıyor, bir köpek sevdalısı olarak arkadaşın yazdığı yoruma bakamıyorum bile.

O kadar boş yorumlar okudum ki. Burada gelip yazdığınız adam yurt dışında okumuş, bilgili ve kültürlü birisi. Araştırma yapan ve ilerici bir adam. Kaç yıl önce bu işe başlamış birisine sadece doğruları söyleyip milleti eleştirdiği için laf edebiliyorsunuz. Şu anki tüm milletvekillerinden daha iyi bir aday olduğu belli zaten. Olacağını düşünmüyorum ama adaylığını koyarsa ve seçilirse sevinmemiz gerekir. Halimizden anlayacak birini seçmiş oluruz. Twitch'i hayatında izlemeyen bir adam bile gelip adama boş boş yorum yapabiliyor. Ağzı olan konuşuyor mantığı işte. Adam kendisi zaten beni 16 yaş altı izlemesin diyor. Gidip izliyorsanız 16 yaşından küçük olup bu sizin sorununuz ki oy vermeyecek kişiler bile gelip yorum yapmış. Gülünç.

Konuya bağımlı olarak olursa şahsen ben mutlu olurum. Bu tür insanların zaten aday olması lazım. Oturup iki el kaldıranların değil.

Ekstra olarak adamın kitlesi küçük değil ki zaten bahsettiğim gibi yaşı küçüklerin izlemesini önermiyor adam istemiyor açık açık söylüyor. Bu çekememezlik nedir anlamadım? Sanki Twitch'de adamla siz yarışıyorsunuz.

Adamın hayatı boyunca yaptıkları senden fazla neyin boşu adam? Cahil kişileri eleştirdiği için niye linç yiyor anlamadım zaten hala. Mecliste oturup iki el kaldırıp milyonluk arabalara binen adamlara oy atmaya devam edebilirsin sen.

Bir de Twitch'de Elreann'ı takip edince otomatik olarak anti-jahrein alıyorsunuz galiba. Ben ikisini de takip ediyorum. Kedi-köpek gibi adamları çekiştirmeyi bıraksanız keşke.

Adamın hayatı boyunca yaptıkları senden fazla neyin boşu adam? Cahil kişileri eleştirdiği için niye linç yiyor anlamadım zaten hala. Mecliste oturup iki el kaldırıp milyonluk arabalara binen adamlara oy atmaya devam edebilirsin sen.
Belki yaşın büyüyünce jahoya oy verebilirsin. 😄✋✋

Belki yaşın büyüyünce jahoya oy verebilirsin. 😄✋✋
Oy verebiliyorum zaten. İstersem veririm kime verdiğim seni mi ilgilendiriyor? Dediğim gibi sen iki el kaldırıp bir şey bilmeyen insanlara oyunu verebilirsin. Herkes kendi oyunu vermekle yükümlü bir de o kadar satır şeyden sadece bunu çıkartıp laf atman aslında hiçbir savunmanın olmadığını gösterir.

Bir de Twitch'de Elreann'ı takip edince otomatik olarak anti-Jahrein alıyorsunuz galiba. Ben ikisini de takip ediyorum. Kedi-köpek gibi adamları çekiştirmeyi bıraksanız keşke.

Kimseyi takip etmiyorum. Jahrein'in tek amacı olay çıkartmak. Milletvekillerinin ettiği kavgalardan farkı yok. Millete sürekli bulaşıyor, geçen unlosta bulaşmış falan. Oturduğu yerden yayın açıp insanlara sallıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı