Jahrein'in Milletvekili Seçimlerine Adaylığını Koyması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi şarkı, oyun vs kesmedi bunlar da siyasete girecek öyle mi?

Neden memlekette adam akıllı vekil yok.
Birisi motor şampiyonu diye girer (kimse laf söylemesin hakkını yemem adam bir efsane ama her şampiyonu her güreşciyi vekil yapamıyoruz).
Adamın vekil olmaması için ne gibi bir engel görüyorsunuz?

Şimdi şarkı, oyun vs kesmedi bunlar da siyasete girecek öyle mi?

Neden memlekette adam akıllı vekil yok.
Birisi motor şampiyonu diye girer (kimse laf söylemesin hakkını yemem adam bir efsane ama her şampiyonu her güreşciyi vekil yapamıyoruz).
Neden mi adam akıllı vekil yok ? İşte sizin gibi kişiler yüzünden, kendisinin geçmişi hakkında hiçbir bilginin olmamasına rağmen konuşuyorsunuz. Biraz araştırma biraz ilgiyle her şey gerçekleşebilir.

Meclise dinazorlar değil de gençleri bilen ve umursayan insanların girmesi çok güzel olur.

Sonuna kadar arkasındayım muhalefet partisi genel başkanlarından bile daha iyi muhalefet yapmazsa bir şey bilmiyorum 🤣
Aynen öyle Mecliste dinozorlar değil gençleri anlayan kişiler olmalı.

Adam akıllı vekil arıyorsak gidip "çağ dışı dinozorlara" değil böyle kişilere oy vermeliyiz.

Tartışmak gereksiz. Alacağı oy sayısı 2 elin parmağını geçmez. Yayıncılık hayatında başarılar ve az boşlar diliyorum Jaho'ya. ✋ ✋
Hadi kumda oynamaya devam edebilirsin dostum bunları dedikten sonra. Yarın bir günde ekonomi neden böyle? Bu ülke neden ileri gitmiyor gibi konular açarsın. Adam akıllı açıklama bile yapamadan sadece laf atabiliyorsun. Jahrein karşında olsa ağzını dahi açamayacak
adamsın(varlıksın).

Kendin bile bu yorumu beğenmişsin biliyorsun ne olduğunu kendinin 🤣

Ne gündem oldu ama gene :D. Helal valla işi biliyor adam.

Kendisi gayet ciddi konuştu, gerçekten de aday olmayı düşünüyor 2023'te. Jahrein'in bahsedip, yapmadığı bir şeyi söylerseniz eğer; ben de gündem için yaptığını kabul ederim.
Ciddi konuşmasa zaten belirttirdi. Adamın gündem olmasına gerek yok zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı