Jailbreak sonrası iPad 2'ye YouTube yüklenmiyor

lecolawrld

Hectopat
iOS 9.3.5 surumlu iPad 2'ye YouTube kurmak istiyorum. App Store hata veriyor. Jailbreak yaptım, App admin ve checkmate, Store! İle de "iOS 12 ve uzeri gerekmektedir" hatasi aliyorum. iOS 9.3.5 icin uygun YouTube ıpa'sini da bulamiyorum. Yardim edebilirseniz teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir cihazdan YouTube indirdikten sonra eski sürümünü aynı hesaptan indirebiliyorsun diye hatırlıyorum yeğenimin iPad minisine öyle yapmıştım.

Benim de iPad var elimde benim de iOS 5 kaldı sürüm. Bende YouTube bulamadım buldum ama çalıştıramadım. Farklı kaynaklardan ulaştığım bilgilere göre iPhone telefonlardan iPad ve iPhone kullanıciları aynı girip IPhone'dan Store acıp oradan uygulamayı indir de ve durdur de sonra iPad geç storden YouTube indirmeyi devam et. Bende telefon yok deneyemedim. Ama youtubde vardı.

O yöntemle yine eski sürümü indirip kullanabilirsiniz ama büyük ihtimalle uygulamayı açtığınızda yeni sürümü yükleyin deyip kapanacak. Ya tarayıcıdan açıp kullanacaksınız ya da yeni cihaz alacaksınız.

Bu ipa'yı kullanın hocam original değil modlanmış çünkü original ipa bulunmuyor bulunsa bile kullanılmıyor o sürüm için artık.

O yöntemle yine eski sürümü indirip kullanabilirsiniz ama büyük ihtimalle uygulamayı açtığınızda yeni sürümü yükleyin deyip kapanacak. Ya tarayıcıdan açıp kullanacaksınız ya da yeni cihaz alacaksınız.

Aynen bu hocamın dediği gibi oluyor. Güncelleyin yazısı çıkıyor kapatamıyorsunuz, basınca da App Store'ye gönderiyor ancak güncelle yazısı çıkmıyor. Bende var iPad 2

Bende de vardı iPhone ve çok sıkı jailbreak kullanıcısıydım. Başka çaresi olmadığından ben de eski iPhone 5s'imden Android'e geçtim.

O yontem icin elimde cihaz yok uzgunum, ancak bahsettiginiz guncelleme bildirimini atlayacak bazi tweakler de gozume carpmisti, tek bulamadigim bir IPA dosyasi.
Bu ipa'yı kullanın hocam original değil modlanmış çünkü original ipa bulunmuyor bulunsa bile kullanılmıyor o sürüm için artık.
iOs Ninja'dan denedim, yeni surum oldugu icin yuklenmiyor, tesekkur ederim yine de yanitiniz icin.

Yeni konular

Geri
Yukarı