Çözüldü Jak dönüştürücü ses kartımla uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustEknc

Femtopat
Yer
Gaziantep,Türkiye
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben bir jak almayı düşünüyorum arkadaşımla konuşmak için bu jak PC'de hem kulaklık hem de Mic'le birlikte çalıştırıyor oraya kadar sıkıntı yok. Ama ben bu dönüştürücünün benim PC'de ses kartında çalışacağından şüpheliyim. Sizce çalışır mı?

1601062101058.png

Çözüm
Tamamdır, giriş ve çıkış ayrı. Bu adaptörü bağlayabilirsiniz.

Tabii bu adaptöre telefon kulaklıkları gibi ses çıkışı ve mikrofon hattının tek jakta birleşik olduğu kulaklıkları bağlamak için ihtiyaç duyarsınız. Ses hattı ve mikrofon ayrıysa zaten buna gerek yok, direkt bağlayabilirsiniz.
Bu adaptör, mikrofon ve ses bağlantısının birlikte olduğu telefon kulaklıkları gibi kulaklıkların jakını, ses ve mikrofon haklarını ayırarak kullanmanızı sağlıyor.

Eğer sizin ses kartınızın ses çıkışıyla mikrofon girişi aynı jak üzerinde değil de ayrıysa, uyumludur.

Bu adaptör, mikrofon ve ses bağlantısının birlikte olduğu telefon kulaklıkları gibi kulaklıkların jakını, ses ve mikrofon haklarını ayırarak kullanmanızı sağlıyor.

Eğer sizin ses kartınızın ses çıkışıyla mikrofon girişi aynı jak üzerinde değil de ayrıysa, uyumludur.

Peki bunu nasıl anlarım?

Arkadaşlar öncelikle merhaba ben bir jak almayı düşünüyorum arkadaşımla konuşmak için bu jak PC'de hem kulaklık hem de Mic'le birlikte çalıştırıyor oraya kadar sıkıntı yok. Ama ben bu dönüştürücünün benim PC'de ses kartında çalışacağından şüpheliyim. Sizce çalışır mı?

Eki Görüntüle 681169
Açıklamasına bakmak lazım ama göründüğü kadarıyla yeşil ve kırmızıyı bilgisayara bağlayıp dişi girişe de mikrofonlu telefon kulaklığı takarsanız mikrofon ve kulaklığı kullanabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    14 KB · Görüntüleme: 33

Yeni konular

Geri
Yukarı