Jak girişine takılan kulaklıklardan ses gelmiyor

SSSStruggle

Centipat
Merhaba sorunum şu:
Benim laptopumda hoparlörden ve telefon kulaklığından (jak girişi-girişte sorun yok) ses gelmiyor fakat kafa kulaklığından ses geliyor (USB girişi) fakat bilgisayarda işte bu şekilde görünüyor fakat ses gelmiyor. Telefon kulaklığında da böyle.

1618523188867.png

Not: Bu bilgi gereksiz olabilir ama benim kafa kulaklığım bozuk sürekli git gel yapıyor, onun belki bir etkisi olabilir diye düşünüyorum. Ara sıra USB'leri kilitliyor ve hiçbir USB çalışmıyor. Belki Windows bir şeyleri düzeltmek için ses ayarları ile oynamış olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sorunum şu:
Benim laptopumda hoparlörden ve telefon kulaklığından (jak girişi-girişte sorun yok) ses gelmiyor fakat kafa kulaklığından ses geliyor (USB girişi) fakat bilgisayarda işte bu şekilde görünüyor fakat ses gelmiyor. Telefon kulaklığında da böyle.

Eki Görüntüle 976584

Not: Bu bilgi gereksiz olabilir ama benim kafa kulaklığım bozuk sürekli git gel yapıyor, onun belki bir etkisi olabilir diye düşünüyorum. Ara sıra USB'leri kilitliyor ve hiçbir USB çalışmıyor. Belki Windows bir şeyleri düzeltmek için ses ayarları ile oynamış olabilir.

Çok dağınık anlatmışsın biraz toparla ve anlat hiçbir şey anlamadım.

Sağ aşağıdaki ses kısmına sol tıkladığında çıkan ses açıp kısma yerinde, üstte çıkan ses kaynağı seçenekleri var mı?

Hayır yok

1618580671277.png

Hapörlörler bozuk dostum. Kesin konuşuyorum çünkü laptopta hoparlör bozulmaları çok oluyor. Entegre arızası olsaydı ses hiç aktaramazdı Windows sesde ünlem işareti olurdu.
hoparlör bozuk olma ihtiamli belki olabilir fakat benim anlamadığım şey telefon kulaklığı kulannırkende bilgisyardan ses gelmiyor .yani jak girişli kulaklık

Yeni konular

Geri
Yukarı