Jak girişli 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Elussi0n

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba 7.1 oyuncu kulaklığı arıyorum. Kulaklığı telefonda kullanacağım o yüzen haliyle jak girişli olması gerekiyor. Sizin bildiğiniz 3 çizgili jak girişi olan 7.1 oyuncu kulaklığı varsa linkini paylaşırsanız sevinirim.

Corsair HS35 hem jak girişli hem de estetik olduğu için telefonda müzik bile dinleyebilirsiniz hiç dikkat çekmiyor... Ayrıca fiyat olarak da gayet ucuz 340-350 arası falan öneririm kesinlikle bende kulanıyorum çok memnunum.

Bildiğim kadarıyla öyle bir ürün yok. Piyasada bulunan 7.1 kulaklıkların çoğu da gerçek değil sanal 7.1 sistemine sahip ve usb üzerinden güç almakta. Jack girişi ile sadece stereo ses alırsınız. Arkadaşın yukarıda önerdiği kulaklıkta aynı şekilde.

Merhaba 7.1 oyuncu kulaklığı arıyorum. Kulaklığı telefonda kullanacağım o yüzen haliyle jak girişli olması gerekiyor. Sizin bildiğiniz 3 çizgili jak girişi olan 7.1 oyuncu kulaklığı varsa linkini paylaşırsanız sevinirim.
Asus Tuf Gaming H3 modelini kullanıyorum hem jack girişli hem 7.1 tavsiye ederim. Fiyatı 400 bandında hatta indirimlerde 300e bile alabilirsiniz...

Geri
Yukarı