Jak to USB ses kartı önerisi

xArtyom

Decapat
Daha fazla  

Bu ürünü aldım ama mikrofonu rezalet aynı markanın farklı ürününü almakta istemiyorum uygun fiyatta mikrofonu en azından orta derece önerebileceğiniz ses kartı var mı?

Aynı ürünü kullanıyorum hocam, mikrofon kalitesi de ses kalitesi de gayet güzel. Acaba farklı bir USB portunda kullanmayı denediniz mi? Ve mikrofonunuzun modeli nedir?

Aynı ürünü kullanıyorum hocam, mikrofon kalitesi de ses kalitesi de gayet güzel. Acaba farklı bir USB portunda kullanmayı denediniz mi? Ve mikrofonunuzun modeli nedir?

Hocam yeni aldım ikisini de Razer BlackShark V2X ve mikrofonumu kullanamıyorum yardım eder misin? Discord'a girdiğimde ses değil cızırtı atıyor sadece ayarı falan mı var bilmiyorum.

@React

Son düzenleme:
Hocam yeni aldım ikisini de Razer BlackShark V2X ve mikrofonumu kullanamıyorum yardım eder misin? Discord'a girdiğimde ses değil cızırtı atıyor sadece ayarı falan mı var bilmiyorum.

@React

Hocam ses kartını taktığınız zaman Discord size soruyor, sadece ses çıkışı için mi ayarlayayim yoksa ses girişi için mi diye. Ikisi de diye bir seçenek var onu seçip Discord ses ayarları kısmını atar mısınız?

Hocam bu Mic testte falanda denedim ses geliyor ama deli gibi cızırtılı.

7.1 kapalıyken hatta yüklü değilkende çalışmıyodu

@React

Hocam istersen DC verirsen ses kayıtınıda atabilirim buradan nasıl atacağımı bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    37,6 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

Bu ürünü aldım ama mikrofonu rezalet aynı markanın farklı ürününü almakta istemiyorum uygun fiyatta mikrofonu en azından orta derece önerebileceğiniz ses kartı var mı?
Ses kartı nedir ilk defa karşılaşıyorum hiç araştıramadım.

Hocam bu Mic testte falanda denedim ses geliyor ama deli gibi cızırtılı.

7.1 kapalıyken hatta yüklü değilkende çalışmıyodu

@React

Hocam istersen DC verirsen ses kayıtınıda atabilirim buradan nasıl atacağımı bilmiyorum.

Hocam bilgim yok o zaman maalesef, ben BT kulaklik+SN340M ile kullanıyorum gayet güzel bir şekilde çalışıyor :/

Geri
Yukarı