James Donkey 102 Mouse Nasıldır?

Yüksek ihtimal ofis,günlük kullanım için kullanılan mouselardan bir tık daha iyidir. 40TL için fazla önerilecek üründe yok açıkçası. Sadece kablolu modelini almanız sizin için ve oyun deneyiminiz için daha iyi olacaktır.

Başka fikri olan varmı?
Yani illa farklı öneri istiyorsan,
Everest SMX-R12 (Kablosuz model arıyorsan bakabilirsin)
Everest SGM-X7 Pro (Yazılım ve makro özellikleri var. Elimde mevcut 40TL için fena sayılmaz ama ilk modeliyle aynı sorunları taşıyor mu bilmiyorum)
Trust GXT 101 (4800DPI ile Everest SGM-X7 Pro benzer özellikleri var. Fena durmuyor fiyatına oranla)
Everest SMX-R7 (Tutuşuna uygunsa bu modele de bakabilirsin)

Bütçen kısıtlı olduğu için önerilerim bu kadar. Her model için kefil olamam. Dediğim gibi aralarından sadece Everest SGM-X7 Pro modelini kullandım kısa bir süre. Elimde hala mevcut sorun varsa sorabilirsin.

Peki benim dediğim mouse hakkında ne düşünüyorsun? Çok bişey beklemiyorum ek tuşu olsun sade olsun min 2000 dpi olsun ve kablosuz olsun yeter.

@dodo61 kablosuz olmasını istemişsin de oyun için kablosuz pek uygun bir seçim değil bilgin olsun. Kablosuz istersen Logitech modellere bak bu işin kralıdır ama bu fiyata bu istediklerini sunmaz. Sana önerim kablolu bir model alman olur.

@dodo61 kablosuz olmasını istemişsin de oyun için kablosuz pek uygun bir seçim değil bilgin olsun. Kablosuz istersen Logitech modellere bak bu işin kralıdır ama bu fiyata bu istediklerini sunmaz. Sana önerim kablolu bir model alman olur.
Ya öyle ama bende pro oyuncu değilim günlük oyun oynuyorum. O kadar gereksiz para verme ihtiyacı duymuyorum.

Sanırım dediğim mouse (James Donkey 102) alacağım.

Yani her kullandığın ekipman sana bir deneyim katacaktır. Eksileriyle artılarıyla kullanmaya başladığında daha net gözlemleyeceksin. O yüzden şimdiden hayırlı olsun ve kullanıma başladıktan sonra kullanıcı incelemeni bekliyorum :)

Yani her kullandığın ekipman sana bir deneyim katacaktır. Eksileriyle artılarıyla kullanmaya başladığında daha net gözlemleyeceksin. O yüzden şimdiden hayırlı olsun ve kullanıma başladıktan sonra kullanıcı incelemeni bekliyorum :)
İnşallah en yakın zamanda alıp inceleme yapacağım. Teşekkür ederim herşey için...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı