James Donkey 250 GB görünmüyor

Yer
Denizli / Niğde
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci / Tekelci
Herkese merhabalar. Yeni James Donkey 250 GB SSD aldım ve PC'ye taktım. İlk taktığımda hemen göründü ama ben format atıp Windows'umu SSD'ye durmak istedim. Format atınca SSD görünmedi. 3 kere format attım, SSD'yi söktüm taktım, sürücüleri falan güncelledim yani bildiğim ve forumlardan baktığım her yolu denedim ama bir türlü görünmüyor. Depolama alanlarında görünüyor ama bilgisayarımda görünmüyor. SSD'nin ışıkları da yanıyor. Yani anladığım kadarıyla donanımsal bir sorun yok. Aynı sorunu yaşayıp çözebilen var mı ya da bana yardımcı olabilecek bir bilir kişi var mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    83,5 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Bios menüsünde görünmüyorsa kablolarını tekrar kontrol edin. SSd ye formatı nereden, nasıl attınız?
kablosu yok. M2 SSD portuna taktım ve ışıkları yanıyor, bir sorun gözükmüyor anladığım kadarıyla. Formatı windowsun kendi sitesinden flash diske yazdırıp orjinal windows key'im le attım
Bu SDD'nin zaten böyle sorunları olduğu biliniyor. Yine de atladığınız bir şey olabilir.
ssd'yi ilk taktığımda format atmadan önce grünüyordu ve kullanılıyordu ama format atınca görünmemeye başladı
@Recep Baltaş yardımcı olabilir misiniz?
arkadaşlar hala çözemedim var mı bir öneriniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı