James Donkey 610S vs Trust GXT 890 vs Gamepower Warlock

whoisEfkan

Femtopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar, yeni klavye almayı düşünüyorum ve aklımda 3 klavye seçeneği var. Sizce hangisini alabilirim, hangisi daha iyidir?

James Donkey 610S.

Trust GXT 890.

Gamepower Warlock.

Bu markalar sağlam mıdır, yani 2-3 yıl götürür mü? Siz de 200-250 TL'lik klavye önerebilirsiniz, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
James Donkey ve Gamepower dandik markalardır. Şu zamana kadar piyasaya güzel bir teknolojik alet çıkardıklarını görmedim.
Muhtemelen James Donkey, Gamepower'ın alt markası. SSD kutusunun arkasında yazıyordu. Aynı şeyin laciverti yani.

Trust kesinlikle daha iyi bir seçim olacaktır.

Trust GXT 890 Cada kesinlikle. Sanırım @Kaspersky Kullanıcısı kullanıyordu bu klavyeyi. Eğer yanlış hatırlıyorsam çok özür dilerim hocam. :)
Gerçekten inanılmaz. Ben Casper K1500U kullanıyorum. Maalesef.
O yüzden de sitede rehber ve makale gibi konular yazamıyorum fazla. Aşırı yazım hatası oluyor ve bunları düzelteyim derken kafam patlıyor. Belim bükülüyor. Kambur olacağım bu gidişle. Parmak uçlarım da ağrıdı.
Özellikle başım zonkluyor konforsuzluktan. Kütük gibi Bellona sandalyeye oturup standart bilgisayar masasıyla tuğlaları tuşluyormuş hissiyatındaki klavyenin ve Casper B309 Mouse'un iş birliği sayesinde.
50 tane konuyu görüntüleyip mesaj yazsam bayılıverecek gibi hissediyorum.

@Batu Z @Ma'at @Yekta Barış KURU

Gamepower ve JD modelleri konusunda yorum yapmam deneyimlemediğim için doğru değil, fakat markalarla ilgili bu forumun genel görüşü belli. Klavyemin 2. yılı bitti, ilk günkü halini koruyor desem yalan olur. "V" tuşunun RGB'si sapıtıyor ve Z tuşunun keycapi kırıldı. Gerçi kırılması biraz bizim suçumuz ama sonuçta kırıldı, yazın başları gibi kırılmıştı. Kasım vakti garantisi bitiyordu, bitmesine 1 ay kala falan destek birimine yazdım. Keycap kırıldı gönderir misiniz diye ve sağolsunlar dönüş yaptılar. Hollanda'dan geliyormuş, bekliyordum uzun zamandır. Saydıklarımdan başka beni rahatsız eden bir şey olmadı şuana kadar. Tuşları siliniyor diyorlardı, benim de "2" tuşum biraz silikleşti doğrudur. Ama diğer tuşlarda sıkıntı yok. Gayet güzel bir klavye, memnunum. Bir aksilik olmazsa çok uzun bir süre daha kullanacağım.

Geri
Yukarı