James Donkey 710 alınır mı?

Bütçe
260

slayersad

Hectopat
Yer
Antalya, Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet sanırım 2021'in ilk James Donkey kavgasını başlatıyorum :D Şu anlık James Donkey 710 alacağım gibi duruyor ama kararsızım, önerilere açığım bütçem Max 260.

"Kulaklarınız Eşeğe emanet edilecek kadar değersiz değildir" -@MisakiTaro
Bende almayı düşünüyorum bugün indirim olursa kuponla falan 150'ye gelecek başka alternatifi yok
Nasıl yok?

"Kulaklarınız Eşeğe emanet edilecek kadar değersiz değildir" -@MisakiTaro

Nasıl yok?

Üstte attığınız 250 TL 100 TL fazla aşağıdaki ise 4 kişi almış ne gördüm ne duydum 150 TL diyorum isterse 5 6 ay gitsin varsa 150 TL herkesin kullanıp memnun olduğu onu paylaşırsanız sevinirim

Sana özel öneri yaptım zaten. Herkesin memnun olduğu mu? Aynen, herkes memnun. İnternette araştırırsanız bu kulaklığın iyi olduğunu ve önerildiğini görürsünüz. Ayrıca size attığım Sharkoon Rush ER3'ün fiyatı 150 TL ve James Donkey 710'dan daha iyi bir kulaklık.

"Kulaklarınız eşeğe emanet edilecek kadar değersiz değildir" -@MisakiTaro

Nasıl yok?

Bilgisayarın jak girişleri arızalı olduğu için USB bakıyorum da önerebileceğiniz USB kulaklık var mı?

Sana özel öneri yaptım zaten. Herkesin memnun olduğu mu? Aynen, herkes memnun. İnternette araştırırsanız bu kulaklığın iyi olduğunu ve önerildiğini görürsünüz. Ayrıca size attığım Sharkoon Rush ER3'ün fiyatı 150 TL ve James Donkey 710'dan daha iyi bir kulaklık.

Jd 710'dan nasıl daha iyi olduğu kanısına vardınız ki bunu alıp denemiş olmanız lazım, önerdiğiniz kulaklıkla JD 710 karşılaştırmış biri varsa bana paylaşırsanız sevinirim marka takıntısı olmayan bir insanım bunu da göz önünde bulundurun lütfen.

Marka takıntısı değil.
Sharkoon Rush ER3'ün malzeme kalitesi, mikrofon kalitesi ve garanti olarak daha iyi.

Marka takıntısı değil.
Sharkoon Rush ER3'ün malzeme kalitesi, mikrofon kalitesi ve garanti olarak daha iyi.

"150 TL" Ve Garanti var bu fiyatı verip oturup ağlamam herhalde? Ayrıca ürün Türkiye de günlük 50 60 tane satıyordur ne kadar fazla ürün satışı o kadar fazla sorun. Bunu keşke göz önüne alsanız sizin önerdiğiniz kulaklık bu kadar satsa sorun olmayacağını sanıyorsanız... Olaya başka açıdan bakmadığınızdandır ve memnun olan insan çok fazla .

Aynen. Bayağı fazla. Her insan sorun yaşadım diye konu açmıyor. Memnun olanlar daha 1-2 aylık kullanıcılar. Alman markasıyla ve Çin'de merdiven altı üretilen bir şeyi karşılaştırıyorsunuz. Garanti dediğin şey kullanıcı hatası deyip geri gönderirler ürünü. Ne bu "eşek" fanboyluğu? Sen bu kulaklıkta sorun yaşadığın zaman aynısını der miydin bilemiyorum. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı