James Donkey 710 kulaklık driveri nasıl kurulur?

Ben JD710 kullanıyorum. 7.1 surround özelliği de dahil hiç sorunum yok. Kulaklığı almadan önce virtual 7.1 olduğunun farkındaydım, yani real (gerçek) surround etkisi yaratamayacağını biliyordum. Yine de destekleyen oyunlarda hiç yadırgamadım, sesin önden - arkadan geldiği etkisini yaşıyorum ve memnunum. Ses ve müzik kalitesinde de hiç biir sorunum yok, JBL de dahil kullandığım en iyi kulaklık diyebilirim. Sürücü ile birlikte gelen ekolayzer sayesinde müzik dinlerken büyük keyif alıyorum.

Kulak süngerlerinin büyük ve konforlu olması sayesinde çok rahatım. Hem dışarıdaki sesi kesiyor, hem dışarıya ses çıkmasını engelliyor. Sesi yüksek çıkıyor. Grek bilgisayardan gerekse kablo üzerinde bulunan ayar düğmesinden kısarak hallediyorum.

Kulaklığı herkese tavsiye ederim.

Kulaklığın kendi yazılımını indirip onun içinden 7.1 özelliğini aktif etmelisiniz. Yazılım için:

1666585228831.jpeg

Ben JD710 kullanıyorum. 7.1 Surround özelliği de dahil hiç sorunum yok. Kulaklığı almadan önce Virtual 7.1 olduğunun farkındaydım, yani real (gerçek) Surround etkisi yaratamayacağını biliyordum. Yine de destekleyen oyunlarda hiç yadırgamadım, sesin önden - arkadan geldiği etkisini yaşıyorum ve memnunum. Ses ve müzik kalitesinde de hiç biir sorunum yok, JBL de dahil kullandığım en iyi kulaklık diyebilirim. Sürücü ile birlikte gelen ekolayzer sayesinde müzik dinlerken büyük keyif alıyorum.

Kulak süngerlerinin büyük ve konforlu olması sayesinde çok rahatım. Hem dışarıdaki sesi kesiyor, hem dışarıya ses çıkmasını engelliyor. Sesi yüksek çıkıyor. Grek bilgisayardan gerekse kablo üzerinde bulunan ayar düğmesinden kısarak hallediyorum.

Kulaklığı herkese tavsiye ederim.

Kulaklığın kendi yazılımını indirip onun içinden 7.1 özelliğini aktif etmelisiniz. Yazılım için:

Eki Görüntüle 1552318

Merhaba acaba elinizde, resimde göstermiş olduğunuz yazılım bulunuyor mu acaba?
İnternet üzerinde hiçbir şekilde sizin resimde olan yazılımı bulamadım, aslında bende mevcuttu fakat bilgisayarıma format atınca ne yazık ki silindi. Bende olan versiyonunda enc ve vm eff bölümleri yok elinizde bulunuyorsa paylaşabilir misiniz?

Merhaba acaba elinizde, resimde göstermiş olduğunuz yazılım bulunuyor mu acaba?
İnternet üzerinde hiçbir şekilde sizin resimde olan yazılımı bulamadım, aslında bende mevcuttu fakat bilgisayarıma format atınca ne yazık ki silindi. Bende olan versiyonunda enc ve vm eff bölümleri yok elinizde bulunuyorsa paylaşabilir misiniz?

Link'de olan yazılım farklı bir versiyon upload edilmiş bu arada.

Geri
Yukarı