James Donkey 710 kulaklık yerine kulaklık önerisi

Bütçe
440
Ben bu ürünü satın aldım, 2 gün sonra gelir büyük ihtimalle, istersen nasıl olduğunu paylaşabilirim.
Hocam attığım kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz? CH321 beklemekten sıkılmıştım, iyi midir?

Ben jamesdonkey 712 kullanıyorum, CS oynarken Discord'dan "ses etkinliği" ile konuşuyorum arkadaşlarımla. Ses seviyesi %30'da olsa bile dışarıya çok ses veriyor kulaklık, bu doğru. Ama hiç mikrofonun algılayacağı kadar da çok olmadı. O yüzden bence sizden kaynaklı bir sorun gibi geliyor bu bana.
Karşı tarafa giden sesi siz hiç duydunuz mu? Yani mikrofondan çıkıyor gibi mi gidiyor karşıya ses?

Arkadaşlarıma sorduğum zaman birisi mikrofondan geliyormuşçasına gibi boğuk birisi sistemden geliyormuşçasına net diyor. Yani net bir cevabım yok ☹️

Arkadaşlarıma sorduğum zaman birisi mikrofondan geliyormuşçasına gibi boğuk birisi sistemden geliyormuşçasına net diyor. Yani net bir cevabım yok ☹️

Yeni kulaklığı alınca da aynı olmasın da.

Başka bir kulaklıkla denediniz mi?
Eşek ve arkadaşları kötüdür boşverin, bendede 712 vardı.

Daha yüksek bütçem olsa ben de tercih etmezdim ama verdiğim parayı hakettiğini düşünüyorum.

Drop Plus ile sorun yaşayan insan sayısı bir hayli fazla diğer alternatiflere bakmak daha sağlıklı olabilir.

James Donkey 710 da ben öyle bir sorun ile karşılaşmadım. Başka bir bilgisayarda deneyin bence.

CH321 alınabilir. Şu anda bunu kullanıyorum ve memnunum.

Aynı kulaklığı kullandım ama böyle bir sorun yaşamadım.

Stereo Karışımını devre dışı bıraktın mı?
Evet ama bir şey değişmedi
Yeni kulaklığı alınca da aynı olmasın da.

Başka bir kulaklıkla denediniz mi?

Daha yüksek bütçem olsa ben de tercih etmezdim ama verdiğim parayı hakettiğini düşünüyorum.

Farklı bir kulaklığım olmadığı için deneyemedim fakat babamın bilgisayarında bu kulaklığı denedim yine sesi karşıya verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı