James Donkey 710 ses kasamıyor

Tsg

Centipat
Arkadaşlar, kulaklığın her 2 tarafından da aynı düzeyde ses geliyor ses kasılmıyor programını zaten kullanıyordum oradaki ayarları denedim ama sonuç yok sorunumu çözen olursa Steam'dan bir şeyler atarım.

Yazılım üzerinde veya win10 hoparlör-kulaklık seçtiğin kısımdan chat ve game modu olabilir steelseries deki gibi
Öyle birşey bulamadım ya
Bende 712 var. Direkt bilgisayara taktım ve CS'ye girip ses ayarlarından 5.1 seçeneğini seçtim. Eğer CS için söylüyorsan bunu yapmalısın. 5.1 seçeneğini seçersen 7.1 özelliğini verimli bir şekilde kullanabilirsin.
Müzik dinlerken de aynı şey oluyor

Ekolayzer aktif et ve tüm Hz değerlerini en yüksek değer çek. 3d ve 7.1'i kapat. Cs oynuyorsan 7.1 açık kalsın.

Açıklayıcı olursanız sevinirim. Ses'mi az geliyor yoksa adamın konumunumu sesten farkedemiyorsunuz. Yani 7.1 mi çalışmıyor.
Geç yazdığım için kusura bakmayın adamın yerini ayırt edemiyorum 7.1 açılabiliyor ama youtubeden ses kasma testi yapıyorum 2 taraftan da eşit ses geliyor ayrıca kulkalığımın jak girişi yok usb girişi var bu yüzden realtek hd audio yöneticisi kulaklığı taktığımda açılmıyor
Az önce kulaklığı farklı bir cihazda denedim kulkalıkta sorun yok sanırım bilgisayarımla alakalı bir sorun var

Son düzenleme:

Geri
Yukarı