James Donkey 710 yerine alınabilecek kulaklık önerisi

Sizin attığınız kulaklığın ses kalitesi galiba daha iyi sizin söylediğinize göre. Sharkoon kulaklıkta ekstra çift ped ile geliyor ve tasarımı daha güzel. James Donkey 710'nun da çok rahat olduğunu söylüyorlar. Karar vermek çok zor.

Ha bir de James Donkey'de 7.1 var. Ben de ses kasmak istiyorum.

Sizin attığınız kulaklığın ses kalitesi galiba daha iyi sizin söylediğinize göre. Sharkoon kulaklıkta ekstra çift ped ile geliyor ve tasarımı daha güzel. James Donkey 710'nun da çok rahat olduğunu söylüyorlar. Karar vermek çok zor.

Karar vermek kolay. Sharkoon alıp geçin. Sanal 7.1 göz boyoma. Windows 10'da var zaten sanal 7.1.

JD 710 cızırdıyor hocam dip ses sorunu var.
Karar vermek kolay. Sharkoon alıp geçin. Sanal 7.1 göz boyoma. Windows 10'da var zaten sanal 7.1.
Hocam Sharkoon' da da 7.1 var zaten.
Ama o da Rampage ile aynı yazılımı kullanıyor.

" Kaliteli bir stero kalitesiz 7.1'den daha iyidir" diye bir söz duymuştum bu forumda o kadar doğru ki bu tarz marka kulaklıkların ses seviyesini ayarlamak bile bir çile sanarsın kulağında kocaman bir teyip var. Onun için aslında insanlar çok fazla önermiyor. Ülke şartları da çok iyi olmadığı için insanlar bu tarz ürünlere çok fazla yöneliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı