James Donkey 711 vs. Gamepower Medusa

Hokkabaz Gibiyim

Hectopat
Evet iki kulaklığı da tasarımı çok hoşuma gidiyor. Hangisini alacağından kararsız kaldım. Size danışayım dedim veya bu fiyat bandında önereceğiniz kulaklık fikirlerine açığım.

Ben 270 liraya Rampage Comfort aldım. Mikrofonu tertemiz driverini kurunca bayağı ayarıda var sanal 7.1 falan. Öneririm.

Dostum 250 liraya aldığım James Donkey 712'yi kullanmaktayım. Ses konusunda en ufak sıkıntım yok hatta sesini seviyorum. Bass kalitesi kötü ama bass kalitesi için daha yüksek fiyatlara çıkman lazım. Tavsiyem İncehesap Gaming gecelerini bekle 250 liraya düşüyor kullandığım model. 250 liraya benim modelimden alabilirsin. Tek sıkıntısı mikrofonu sonradan biraz hışırtı vermeye başladı. Başlarda düşüktü sonradan arttı birazcık. Oyunlarda bas konuşa aldığımda kimse rahatsız olmuyor ama otomatikteyken rahatsız ediyormuş sesi.
Düzeltme: Az önce araştırdım biraz kumandadan ses seviyesini çok açtığım için olmuş. Bilgisayardan açıp kumandadan kıstım cızırtı gitti :D. James Donkey çok eleştiriliyor ama bu fiyatlara bence performansı iyi düzeyde. Bu fiyat seviyesinde daha iyi bir kulaklık olduğunu hiç sanmıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı