James Donkey 712 uygun kulaklık pedi

Kulaklık kötü gerçekten, 170e almıştım ben o fiyata değdi mi değmedi mi tartışılır ancak MH752 aldım kötü olduğu için kulaklık.
Ben de Hyperx Cloud Stinger Core 7.1 Wireless aldım. Ama şuanki kulaklığımın pedleri çok kötü durumda olduğu için almak isteyen biri çıkmıyor. Almak istese de çok düşük fiyata istiyor. Bu yüzden pedlerinin değiştirilmesi gerekiyor.
7.1 Kötü olması bahanesiyle göndereceğim. Zaten yeni kulaklık aldım. Ama o da daha gelmedi.
Evet soyulmuştu.
@Dark Lord of the Sith Allah razı olsun. Gönderdim garantiye yeni pedlerle değiştirdiler.

Son düzenleme:
Ben de Hyperx Cloud Stinger Core 7.1 Wireless aldım. Ama şuanki kulaklığımın pedleri çok kötü durumda olduğu için almak isteyen biri çıkmıyor. Almak istese de çok düşük fiyata istiyor. Bu yüzden pedlerinin değiştirilmesi gerekiyor.
7.1 Kötü olması bahanesiyle göndereceğim. Zaten yeni kulaklık aldım. Ama o da daha gelmedi.

@Dark Lord of the Sith Allah razı olsun. Gönderdim garantiye yeni pedlerle değiştirdiler.
Nasıl gönderdiniz acaba 2-3 ayı kaldı kulaklığımın garantisinin bitmesine ve cidden çok yıprandı pedleri. Aynı kulaklık 712. Bilgi verirseniz sevinirim.

Garanti belgemi bulamıyorum ne yapabilirim bilginiz var mıdır?
Siparişler kısmından fatura sekmesi mevcut. Benimde pul pul dökülüyor. Çok dandikmiş malzemesi.

Razer Kraken padleri uyar heralde garantisi geçmişse bakın.

Geri
Yukarı