James Donkey 712 vs Gamepower Medusa vs HP 1kf76aa Omen

mustafaaa07

Decapat
Daha fazla  
Kulaklıkta aradığım özellikler mikrofonu ve ses kasma özelliği iyi olsun yeter. Bir de uzun ömürlü olması gerekiyor. Hangisini alayım?

Maksimum çıkabileceğin bütçe nedir?

Ben bu kulaklığı kullanıyorum 1 senedir ve aktif olarak Valorant oynuyorum. Ses kasmada 7.1 özelliği çok başarılı. Mikrofonu da keza öyle. Dip ses sorunu yaşamadım ve hem Valorant'ta hem de Discoerd'da arkadaşlarımdan hiç şikayet duymadım. Hatta mikrofonunun markası ne diye soranlar bile oldu.

20.jpg
20.jpg

Hocam bilmediğim için soruyorum. 3 yıldır James Donkey 710 kullanıyorum. Size göre neresi kötü? Neden uzak durmalıyız? SSD'lerin yandığını duymuştum.

Çin'de en dandik fabrikaya bastırıp bastırıp önümüze sunuyorlar bu tarz markalar teknoloji üretmiyor teknoloji çalıyor.
Modelleri sizce de birbirlerine çok benzemiyor mu?
Mesela şu aşırı dandik Rampage modele bakın.

Bir de şu Razer BlackShark V2 ses kartlı hem daha ucuz ve milyarlarca kat daha kaliteli modele bakınız.

Sizcede tipi birebir uyuşmuyor mu?
Sizce bu tasarımı kim kimden kopyalamıştır?
Yıllarca süper kaliteli ürünler üreten ve başarısını dünyaya kanıtlamış Razer mi? Yoksa sürekli saçma sapan RGB'li diye çok kaliteli bir ürünmüş gibi piyasaya süren Rampage mi?

Plastik kaliteleri rezalet cidden yazılımları çok kötü vs. daha çok uzar bu konu burada noktalıyım.
En fazla 320'ye çıkabilirim.

Hocam aralarında Gamenote yine daha başarılı en azından memnun olan çok var ve diyerlerine nazaran daha iyi bir marka Gamenote'yi öneririm.

Geri
Yukarı