James Donkey 720 alınır mı?

James Donkey SSD ve monitörleri hariç genelde her şeyi kalitelidir. Ancak o fiyat bandında her zaman daha iyisini bulursun.

@Zcherby ben Jd'nin monitör ve SSD hariç diğer ürünlerini kaliteli buluyorum. Ama alınmaz, çünkü her zaman o fiyatta daha iyisi bulunuyor. James Donkey 712'yi 3 yıl olacak hâlâ kullanıyorum ses ve RGB kalitesi aynı gündeki gibi çalışıyor. Mikrofon kalitesi hakkında bir şey diyemeyeceğim çünkü ben sizin gibi sağda solda işittiklerimi araştırmadan etrafta sunmuyorum."Mikrofon kalitesi için neden bir şey diyemiyorsun?" Diye soracaksan uzun zamandır arkadaşlara sormadım sesim nasıl geliyor diye. Ama mikrofon çalışıyor. Ürünler kaliteli, çok değil ama kaliteli. Alınır mı dersen alınmaz. O fiyatta daha iyisini bulursun çünkü.

Güzel açıkladın çok teşekkürler.

Kalitesi de şekli kadar kötü, merak etmeyin.

BİM'e yakın zamanda Arctis 1 gelecek, onu alın. 350TL.

Kalitesi kötü demişsiniz ama eminim ki elinize bir kere alıp kullanmamışsınızdır çünkü kullansanız aynı şeyleri söylemezsiniz. Forum olarak ön yargınızı bırakın da deneyimleyerek konuşun. Yaklaşık 9 aydır kullanıyorum. Bu zamana dek 1 tane bile sorunla karşılaşmadım. Günde 10 saate yakın bilgisayar başındayım ve ne yıpranma oldu pedlerde ne de kulaklığın başka bir yerlerinde başka bir şey. Sesi çok güzel bass tizz oranı mükemmel. Ha tipine eyvallah pek bir şey diyemiyorum ama kalite konusuna gelecek olursa deneyimleyip öyle konuşun. Burada evet birkaç marka mimlendi fakat jd piyasadaki kaliteli markalardan biri ekipman konusunda. Monitör, SSD kullanmadım bilmiyorum ama klavye, fare, kulaklık konusunda içiniz rahat olsun kalite yönünden.
Kalitesi kötü demişsiniz ama eminim ki elinize bir kere alıp kullanmamışsınızdır çünkü kullansanız aynı şeyleri söylemezsiniz. Forum olarak ön yargınızı bırakın da deneyimleyerek konuşun. Yaklaşık 9 aydır kullanıyorum. Bu zamana dek 1 tane bile sorunla karşılaşmadım. Günde 10 saate yakın bilgisayar başındayım ve ne yıpranma oldu pedlerde ne de kulaklığın başka bir yerlerinde başka bir şey. Sesi çok güzel bass tizz oranı mükemmel. Ha tipine eyvallah pek bir şey diyemiyorum ama kalite konusuna gelecek olursa deneyimleyip öyle konuşun. Burada evet birkaç marka mimlendi fakat jd piyasadaki kaliteli markalardan biri ekipman konusunda. Monitör, SSD kullanmadım bilmiyorum ama klavye, fare, kulaklık konusunda içiniz rahat olsun kalite yönünden.
Ha ayrıca mikrofon konusuna gelecek olursak gayet güzel mikrofonu var. Arkadaşlarım sesimin çok net ve güzel geldiğini söylüyor. Kendi sesimi dinlediğim zamanda gayet güzel bir mikrofonu var.

James Donkey'e karşı bence de bir ön yargı var. 1 yıl oldu neredeyse ben de 720 kullanıyorum ve hiçbir sorun yok. Çok rahat bir kulaklık. Evet tipi kötü olabilir ama kulaklığı tipi için almıyorsunuz herhalde. Mikrofonu da çok iyi, ses kalitesi de çok iyi, kafada rahatlığı da çok iyi. Herkese öneririm kulaklığı, hayırlı günler.

Bence de güzel kulaklık ben 712 kullanıyor daha kualğımı daha iyi kapladığı için ama 720 de 2 ses sürücüsü var yani 4 hoparlör var 2 sağ 2 sol ve daha iyi bir 7.1 özelliği vermiş oluyor ve bende 2 yıl oldu 712 alalı ve bir sorun yaşamadım sesleri de mükemmel.

Alınmaz hocam James Donkey Rampage Gamepower gibi markalardan uzak durun bence.

Beğenme atan arkadaş neden attı yazarsa sevinirim yanlışım varsa düzelteyim.

Bayağı eski konu ya bayağıdır kullanıyorum James Donkey 720'yi ve gayet memnunum tabii uzun kullanım yüzünden derileri soyuldu ona da el yapımı bir çözüm elde ettim ama ses kalitesi olsun titreşim kalitesi olsun ve ses desibel yüksekliği olsun hakettiğini düşünüyorum.

Ben 1 senedir kullanıyorum gayet de memnun kaldım. Bu fiyat bandında alabileceğiniz en iyi kulaklık bu diyebilirim. Mikrofon kalitesi olarak normal seviyede ama kulaklık olarak gayet iyi ses FPS oyuncusu olarak ses çok iyi ses kasmasında.
Gayet güzel alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı