James Donkey 720 alınır mı?

Kafayıyersin

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar James Donkey 720 almayı düşünüyorum 3 arkadaşım var 712 modelini kullanıyorlar gayet de memnun kaldıklarını söylediler arada 20 lira fark fark 720 modeli ile 720 modelini alayım diyorum ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıldır James Donkey 711 kullanıyorum memnunum. O modeli kullanmadım ama James Donkey kulaklık deneyimlerime göre iyi. O fiyata daha iyisi alınır mı bilemiyorum ama forumda James Donkey markasına karşı çok büyük bir ön yargı olduğunu düşünüyorum.

2 yıldır James Donkey 711 kullanıyorum memnunum. O modeli kullanmadım ama James Donkey kulaklık deneyimlerime göre iyi. O fiyata daha iyisi alınır mı bilemiyorum ama forumda James Donkey markasına karşı çok büyük bir ön yargı olduğunu düşünüyorum.
Kronik sorunları var. Ama bazı modellerinin.

Kronik sorunları var. Ama bazı modellerinin.

Hangi kulaklıkta nasıl sorun var onu da yazar mısınız? Birkaç SSD modeli sorunlu olabilir. Kulaklıkta nasıl bir kronik sorun olabilir ki?

Bugün geçti elime bu zamana kadar kulakiçi kulaklık kullanıyodum. Ses yüksekliği bana göre 50 üstü çok çok fazla bile geliyo şimdilik bana alışkanlıktan dolayı galiba, eski kulakiçi kulaklığımda fullde duruyodu ona rağmen sesi açmak istiyodum. Ama sanki konuşma sesleri birazcık boğuk gibi yada nasıl diyim videoda filmde bir problem yok fazla, ama valorantta karakter sesleri ve silah sesleri biraz boğuk geliyo ya benim kullandığım kulakiçi çok fazla tiz veriyodu bu normal ya da bu kulaklık tizleri veremiyo 7.1i açınca ve eq ayarlarını en yükseğe çekince bir nebze topluyo kendini. Bir kaç sorum var kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bu kulaklıktaki kontrolcu ses ayarı kulaklığımı kısmalı yoksa pcnin ana sesinimi kısmalı? (Bende ki cihaz pcnin sesini kısıyor)

Ses boğuk gibi geliyo konuşmalar olsun silah sesleri olsun yine bahsettiğim gibi boğuk derken biraz fazla tok bi ses veriyor diğer kullanan arkadaşlarda böylemi yada mümkünse ellerinde varsa telefon kulaklığıyla karşılaştırabilirlermi hem bana hem de böyle düşünen arkadaşlara fikir olur.

Pc kapanınca mouse ve klavyenin ışıkları sönerken kulaklığın ışığı yanmaya devam ediyor. (Biostan erp yi aktif ettim ama çokta önemli olmasa da mouseun dpi ayarını sıfırlıyo) kullanan arkadaşların kulaklık ışığı sönüyormu bende mi problem var?

Pc kulaklığı modeli olarak değil de usb pnp audio device olarak görüyo bu normal mi? Sürücüsü yüklü ve tüm özellikleri çalışıyo.

Mikrofon gayet temiz ve kaliteli veriyor sesi. Mic hassasiyeti 70te sabit.

Aralıksız 4.5 5 saat kadar durmasına rağmen herhangi bi rahatsızlık terleme ağrı yapmadı pedleri gayet yumuşak ve ağrılık vermiyor kulağınıza.
Şuan 300 küsür fiyatı 1 aya kalmaz zam gelicek incehesap kendi sitesinde 350 ama trendyolda kendi mağazasında 300 küsür alacak arkadaşlar orayı tercih edebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı