James Donkey 720 vs James Donkey 008 vs Rampage Drop Plus

Bütçe
200-350

AliSmnl

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
İşsizim
Sizce James Donkey 720 mi James Donkey 008 mi yoksa Rampage Drop Plus mı daha iyi? 5 saat içinde almam gerekiyor.

Düşüncelerim.

Drop Plus: Dışarı ses veriyor ve mikrofonda sünger olması beni biraz rahatsız ediyor.

008: Her şeyi güzel tasarımı falan da güzel beni korkutan tek şeyi kabloyla oynayınca cızırtı çıkartıyor diğer şeyleri güzel bence.

720: Ses kalitesi çok iyi fakat dışarı ses veriyor.

Ve son olarak kafa bandının James Donkey 008 ve 720 gibi olması daha rahat gibime geliyor. Otomatik ayarlanıyor, direkt takıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üçü de değil derim ben. Bütçeniz ne kadar? En kötü şunu alın bence. Aralarından seçmek zorundaysanız Drop Plus.
@enonertetanem (hocam etiket rahatsız ettiyse özür dilerim.)

Sizce James Donkey 720 mi James Donkey 008 mi yoksa Rampage Drop Plus mı daha iyi? 5 saat içinde almam gerekiyor.

Düşüncelerim.

Drop Plus: Dışarı ses veriyor ve mikrofonda sünger olması beni biraz rahatsız ediyor.

008: Her şeyi güzel tasarımı falan da güzel beni korkutan tek şeyi kabloyla oynayınca cızırtı çıkartıyor diğer şeyleri güzel bence.

Ve son olarak kafa bandının James Donkey 008 ve 720 gibi olması daha rahat gibime geliyor. Otomatik ayarlanıyor, direkt takıyorsunuz.

Net drop Plus bak çok net. Ayrıca mikrofonda sünger olması çok iyi bir şey patlamalı harfleri engelliyor ve mikrofona sıvı kaçmasını engelliyor. James Donkey alma.
Ayrıca ben dün 289 TL'ye Corsair HS 35 aldım onu da alabilirsin kesinlikle.

@enonertetanem hocamı buraya davet ediyorum ve benim düşüncem James Donkey 720 alınabilir yönünde.
Pek fazla kulaklıklar hakkında bilgili değilim kötü ise kulaklık bilgisizliğime verin.

Net drop Plus bak çok net. Ayrıca mikrofonda sünger olması çok iyi bir şey patlamalı harfleri engelliyor ve mikrofona sıvı kaçmasını engelliyor. James Donkey alma.
Ayrıca ben dün 289 TL'ye Corsair HS 35 aldım onu da alabilirsin kesinlikle.
dışarı çok ses veriyorumuş
dışarı çok ses veriyorumuş
hs 35 mikrofonu nasıl?
Üçü de değil derim ben. Bütçeniz ne kadar? En kötü şunu alın bence. Aralarından seçmek zorundaysanız Drop Plus.
ses kartı var mı
sizce 720 veya 008de kötü olan ne (açıkçası 710 711 712 kötü yorumlar almış fakat bu 2 kulaklık hem incelemlerde hem yorumlarda pozitif değerlendirme almış)

Düşüncelerim.

Mikrofonu orta seviyede yanında ben bir de pop filter alınca daha kaliteli olacaktır
(Aldım) ayrıca mikrofon Discord sertifikalı
Dışarı çok ses veriyormuş

HS 35 mikrofonu nasıl?

Ses kartı var mı?

Sizce 720 veya 008'de kötü olan ne (açıkçası 710 711 712 kötü yorumlar almış fakat bu 2 kulaklık hem incelemlerde hem yorumlarda pozitif değerlendirme almış)

James Donkey Gamepower Rampage tarzı markaları Corsair gibi markalar daha ucuzken asla tercih etme HS35 bu fiyata en iyisi.
Paran yoksa da Gamepower ve james eşek tercih etme git Rampage al
Dışarı çok ses veriyormuş.

HS 35 mikrofonu nasıl?

Ses kartı var mı?

Sizce 720 veya 008'de kötü olan ne (açıkçası 710 711 712 kötü yorumlar almış fakat bu 2 kulaklık hem incelemlerde hem yorumlarda pozitif değerlendirme almış)

En son james eşek 712 aldığımda bin pişman olmuştum 189 TL çöpe gitmişti.

Mikrofonu orta seviyede yanında ben bir de pop filter alınca daha kaliteli olacaktır
(Aldım) ayrıca mikrofon Discord sertifikalı

James Donkey Gamepower Rampage tarzı markaları Corsair gibi markalar daha ucuzken asla tercih etme HS35 bu fiyata en iyisi.
Paran yoksa da Gamepower ve james eşek tercih etme git Rampage al

En son james eşek 712 aldığımda bin pişman olmuştum 189 TL çöpe gitmişti.
710 711 712 çöp zaten 720 ve 008 güzel
710 711 712 çöp zaten 720 ve 008 güzel
ama ufak tefek sorunlar tabiki olucak bu fiyata

Yeni konular

Geri
Yukarı