James Donkey JD480 incelemesi

Meraba arkadaşlar. Bugün sizlereJames Donkey JD480 SSD’yi inceleyeceğim. Testlerinide yaptım. Onlarıda paylaşacağım.Ürünü alalı 3-5 ay oldu.
Kutusu: 375725
Kutu içeriği sadece ssd ve garanti belgesinden oluşuyor.
SSD’de plastik yerine metal kullanılmış. SSD’nin ısınmaması için iyi bir artı.

Kasadaki görünümü:
375729

Test sistemi:

· Anakart: Msi B450 Gaming Plus

· İşlemci: Ryzen 5 2600

· İşlemci Soğutucu: Stok fan

· RAM: Corsair Vengeance 3466 mhz o.c

· Ekran Kartı: Msi GTX 1060 6G Gaming X

· Depolama Birimi: James Donkey JD480

· Kasa: AeroCool Quartz Red

· PSU: Akasa Viper 600W 80+

· İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 bit

Yazma okuma değerleri:
375727

Gelelim iops değerlerine:
375731

Sonuç olarak gayet başarılı.
Technopat önemese de aldım ve kullandım.
Hiçbir sıkıntı görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değerler güzel. Eğer sitesinde bahsettiği çipleri kullanıyorsa daha da güzel. Güç tüketimini karşılaştırdığımızda günümüz SSD'lerinden biraz fazla. Sanırım eski nesil çipleri kullanıyorlar. Zamanında birçok konu başlığı açılmıştı bu marka SSD'ler ile ilgili. Ne bi' firmware güncellemesi, ne de yazılım desteği alıyor SSD. Alternatif olarak Adata SU650 480 GB tercih edilebilirdi. Yine de hayırlı olsun.

PSU hakkında bir fikriniz var mı?
Gayet düzgün çalışıyor.
Değerler güzel. Eğer sitesinde bahsettiği çipleri kullanıyorsa daha da güzel. Güç tüketimini karşılaştırdığımızda günümüz SSD'lerinden biraz fazla. Sanırım eski nesil çipleri kullanıyorlar. Zamanında birçok konu başlığı açılmıştı bu marka SSD'ler ile ilgili. Ne bi' firmware güncellemesi, ne de yazılım desteği alıyor SSD. Alternatif olarak Adata SU650 480 GB tercih edilebilirdi. Yine de hayırlı olsun.
SU650 nin iops değerleri düşük olduğu için aldım.
Güncelleme:
16.8 TB yazmaya geldi ve sonuçlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (24).png
    Ekran Görüntüsü (24).png
    547,1 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı