James Donkey monitör beyaz ekranda kalıyor

Daha fazla  
Monitör
James Donkey
Merhaba, monitörüm beyaz ekranda kalıyor. Garantisi olmadığı için servise göndermedim biraz araştırma sonucunda görüntü kartı bozulduğuna karar verdim. Elimden geldiği için söktüm ve kartını söktüm. Bu karttan bulabilir miyiz, yardımcı olabilecek var mı acaba?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-06-07 at 02.39.02 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-07 at 02.39.02 (2).jpeg
    265,5 KB · Görüntüleme: 32
  • WhatsApp Image 2023-06-07 at 02.39.02 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-07 at 02.39.02 (1).jpeg
    199,3 KB · Görüntüleme: 30
  • WhatsApp Image 2023-06-07 at 02.39.02.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-07 at 02.39.02.jpeg
    140,8 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetteki yorumlara aldanarak bu markanın SSD'sini almıştım. Ya marka internetteki yorumları kendisi yazdırıyor ya da o insanların kalite anlayışında bir sorun var.

O insanların kalite anlayışında bir sorun var.

O insanların kalite anlayışlarında sorun var. Aynısını Turbox PC'ye 10 k verip bir de memnunuz yorumu yazanlar için de söylemek gerekli. :D o yorumları gördükçe hem gülüyorum hem üzülüyorum beni bir garip duyguya sokuyorlar.

Son düzenleme:
İnternetteki yorumlara aldanarak bu markanın SSD'sini almıştım. Ya marka internetteki yorumları kendisi yazdırıyor ya da o insanların kalite anlayışında bir sorun var.
Hocam onlar bilmeyen insanlar. Forumda bile varlar ama bazı bilmeyen insanlar "alınır mı?" diye soruyor. Zaten çok normal bir şey. Bizde açıklıyoruz ama ısrarla bunu öneren, "ben sıkıntısız kullanıyorum" diyen, sahte SSD öneren başka bir cahil kesim var. Ben bu adama saygı duymak zorunda mıyım şimdi? Adam milletin vebaline giriyor.

Hocam onlar bilmeyen insanlar. Forumda bile varlar ama bazı bilmeyen insanlar "alınır mı?" diye soruyor. Zaten çok normal bir şey. Bizde açıklıyoruz ama ısrarla bunu öneren, "ben sıkıntısız kullanıyorum" diyen, sahte SSD öneren başka bir cahil kesim var. Ben bu adama saygı duymak zorunda mıyım şimdi? Adam milletin vebaline giriyor.
Haklısınız hocam kesinlikle. Ben o zamanlar bakarken Toshiba, Adata vs. markalara da bakıyordum. İlk defa ssd aldığım için tamamen yorumlara bakarak seçtim eşeği. Benim vebalime girildi mesela. Boşu boşuna bir kere daha ssd almam gerekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı