James Donkey SSD Alınır mı?

Kullanıyorum. Memnunum. 249TL gibi bir fiyata almıştım ilk çıktığı zaman.
Performansı çok tatmin edici.

Alınır. Her ne kadar alınmaz deseler de alınır. Bazı laptoplara uyum sorunu olduğu doğru ama masaüstü ve o laptopların dışındakilerde gayet güzel çalışıyor. James Donkey oyuncu ekipmanı üreticisidir. SSD işine de girdi ve kullandığı malzemeler ve verdiği değerler gayet iyi. Gelecekte bozulup bozulmayacağını kimse bilemez. Kuşku uyandırması normal çünkü baya ucuz bir fiyata satılıyor. Ama genel olarak James Donkey ürünleri ucuz ve kaliteli oluyor. Klavye ve SSD’sini kullanıyorum. Yine söyliyim ucuz diye kuşku uyandırıyor ama gelecekte bozulup bozulmayacağını kimse bilemez. Toshiba SSD alıp 1 hafta sonra bozulmayacağının garantisini de kimse veremez bozulma ihtimali çok çok düşüktür çünkü bilindik ve kaliteli bir markadır. James Donkey yeni girmiştir zaman hangi tarafın haklı olduğunu gösterecek. Ve ürünün 3 yıl değişim garantisi var eğer hala varsa ben alın derim. 3 yıl içinde bozulursa falan bire bire değiştiriyorlar.

Çok çok düşüktür çünkü bilindik ve kaliteli bir markadır.
James Donkey mi? Güldürmeyin. Hani şu Çin'de merdiven altı üretilen ürünlere ismini basan marka... Ekipman konusunda da rezalet. SSD işine de girip rezaletliklerini sürdürüyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı