James Donkey SSD donma sorunu

hachikoo

Decapat
Merhaba, James Donkey 240 GB SSD aldım yaklaşık 5-6 ay önce. Son zamanlarda bilgisayar donmaya başladı. Sorun SSD'den kaynaklı. Windows açılırken genelde siyah ekran çıkıyor format atmama rağmen sorun çözülmedi. Oyun ortasında bilgisayarım donuyor yeniden başlattığımda da disk hatası veriyor. Ancak bilgisayarı 3-4 kez res attığımda Windows yükleniyor. Win 10 kullanıyorum bilgisayarım Asus X550JY. Acaba Win 7'ye geçsem sorun çözülür mü veya başka bir çözümü var mıdır? Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.

Merdiven altı bir marka olduğu için seni buraya kadar getirebilmesi bile mucize. Bu ürüne verdiğiniz ücret ile bilindik markaların muadil ürünlerini almanı öneririm.Garantiden değiştirirlerse ürününü sat bence.

Bende James Donkey'in 120 GB'lık versiyonu var. İlk çıktığında gerçekten ucuz olduğu için almıştım. Bende bir sorun yok şuana kadar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı