Japon Bir Kızla Evlenmek

anil1632

Centipat
Katılım
21 Ekim 2020
Mesajlar
1.471
Makaleler
1
Çözümler
2
Yer
Bursa

celilshn27

Picopat
Katılım
10 Kasım 2020
Mesajlar
142
Çözümler
1
Dostum tabii ki dediğin doğru fakat ben ne zaman Türk bir kızla tanışsam egoları kendini beğenmişlikleri tavan yapmış. Kızın yanına gidiyorum diyorum "Merhaba nasılsın ?" diye kız gelmiş "Git başımdan, taciz etme beni vs." şeyler diyor. Fakat git bakayım Japon genç bir kızın yanına de "Hello ! What can I do for you ?" kız hemen hoşgörü ile karşılayacaktır.
Ben de rahat tanımadan 250-300 kız ile konuşmuşumdur ben böyle tiplere çok rastlamadım ne yalan söyleyeyim egolu, gereksiz,kendini beğenmiş toplam 50 tane vardır ki o kadar da olur. Yani yaşadığın yere göre de değişiyor bence ben güneydoğu Anadolu da yaşıyorum şehir vermeyeyim.
Konunun 2016 olduğunu gördüm ve anlık "neyyy?" Diyerek kaldım abimiz parayı da kişi da vurmuş en son 2017 de girmiş.
 

msaidkus53

Decipat
Katılım
27 Eylül 2019
Mesajlar
1.315
Arkadaşlar Technopat'ta evlenmeyi çoğu kişi istemese de benim yaşı büyük olan ve evlenmiş ağaime birkaç sorum olacak. Eminim ki bu güzel forumda japon bir bayan ile evlenmiş bir ağabeyim veya ağabeyimin arkadaşı/arkadaşları vardır. Arkadaşlar sizi sıkmadan gelecekteki evlilik planımı yazacağım. Benim yaş 19'a dayandı. Bu kasım'ın 17'sinde 19 yaşına gireceğim. Zaten 2-3 yıl sonra askerlikte var. Askerliğimi de yaptıktan sonra Japonya'ya gitmeyi düşünüyorum. Araştırmalarıma göre Japonya'nın resmi dili Japonca imiş. Benim hafızam çok iyi olduğu için kolaylıkla dil öğrenebilirim. Orada bir problem olmaz. Gelelim sadede. Ekşi sözlükte japon bir bayanla evlenmiş ve tecrübelerini yazmış birisi var. Bu arkadaş çok dezavantajı olduğunu yazmış. "size çocuklarınızı göstermeyebilir, anlaşamazsınız, çok fazla egoları ve kendini beğenmişlikleri var, çok garip gelenekleri var, ailecek görüşemezsiniz, dillerini öğrenmek çok zordur." gibi bayağı bir şey yazmış. Kimisi de "Türk'lere çok yakın özellikleri vardır, evlenirseniz ömrünüz boyunca sizin geyşanız olur, dillerini öğrenmek çok kolaydır (Türkçe'ye de benziyor zaten)." gibi olumlu şeyler yazmış. Arkadaşlar japon bir kızla evlenmek istememin sebebi ise şu; yakın zamanlarda Türk kızlarının gerçek yüzlerini anlamam, erkekleri kendilerinden çok küçük görmeleri, aşırı kendini beğenmiş tavırları ve en nefret ettiğim %90'ının çok ağır küfürlü konuşması. Ayrıca gerçekten bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama güzel bir japon kızı bana kusursuz geliyor. Hayır yani ne kadar çok dikkatli baksam da küsur göremiyorum. Burunları deseniz tam yüzlerine uygun. Küçük ve kemersiz. Gözleri deseniz iri ve çekik. Ağızları deseniz zaten olağanüstü güzellikte yüzlerine uyuyor. Bana "hayatında kaç tane japon güzel kız gördün de konuşuyorsun? Görsen görsen fotoğraflarda görmüşsündür." diyenlerde olabilir. Bu soruya yanıtım turist olarak çok fazla gördüm. Her ne kadar güzel bir japon kızı gördüğümde şoka uğrasam da kendi kendime "ne olabilir ki?" diyerek yanına giderek "hello! What can ı do for you?" ve "thank you so much but ı do not need help." yanıtı aldığım da oldu. Yani dediğim gibi kimisi İngiltere kimisi Brezilya kızlarından hoşlanır fakat benim durumum çok farklı. Yani bir de japon kızlarını istememin bir sebebi de çok zeki oluyorlar. Zaten teknoloji konusunda ne kadar ileride oldukları malum. Sizce mantıklı bir şey mi japon bir kızla evlenmek? Çok uzun yazdım biliyorum arkadaşlar bu konuda da özür diliyorum ve ağaimden yardımlarımı bekliyorum. Teşekkürler :)

Hocam hayatta mısınız?
 
Yukarı