Japon kızları çirkin mi?

Sizce Japon kızları çirkin mi?

• Çoğu çirkin.

Oy: 94 21,3%
  • Çoğu güzel.

Oy: 153 34,7%
  • Oyun büyük yeğen.

Oy: 194 44,0%

• Oy verenlerin toplamı
    441
2012 yılında Hiroshima dan bir kızla evlenecektim. 5 6 sene boyunca her sene 2 kez Türkiye ye geldi gitti. Hayatımın en büyük hatası bu kadar mükemmel kızla evlenmemem oldu. 2019 da aradım buldum . Evlenmiş . Japon kızları bir yana diğer milletlerin kızları bir yana . Onlar kadar saygılı insan görmedim . Ölümüne severler desem doğru olur. Bence japon kız bulursanız hiç kaçırmayın. Kalblerinin ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz.

2012 yılında Hiroshima dan bir kızla evlenecektim. 5 6 sene boyunca her sene 2 kez Türkiye'ye geldi gitti. Hayatımın en büyük hatası bu kadar mükemmel kızla evlenmemem oldu. 2019'da aradım buldum. Evlenmiş. Japon kızları bir yana diğer milletlerin kızları bir yana. Onlar kadar saygılı insan görmedim. Ölümüne severler desem doğru olur. Bence japon kız bulursanız hiç kaçırmayın. Kalblerinin ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz.

Aga be.

2012 yılında Hiroshima dan bir kızla evlenecektim. 5 6 sene boyunca her sene 2 kez Türkiye ye geldi gitti. Hayatımın en büyük hatası bu kadar mükemmel kızla evlenmemem oldu. 2019 da aradım buldum . Evlenmiş . Japon kızları bir yana diğer milletlerin kızları bir yana . Onlar kadar saygılı insan görmedim . Ölümüne severler desem doğru olur. Bence japon kız bulursanız hiç kaçırmayın. Kalblerinin ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz.
Vay be...

Japon kızları güzel mi hocam?

Arkadaşlar bakın yapmayın. Profil fotoğrafımdaki kız Minatozaki Sana. Bi' bakın derim. Şu konuyu da açmayın işte Japon kızları nasıl çirkin olabilir, delirdiniz mi siz? :D
Bu arada her Japon kızı tabii ki güzel olamaz ama bir Koreli veya Japon görünce mutlu olmuyor değilim.

Arkadaşlar bakın yapmayın. Profil fotoğrafımdaki kız minatozaki sana. Bi' bakın derim. Şu konuyu da açmayın işte japon kızları nasıl çirkin olabilir, delirdiniz mi siz? :D.
bu arada her japon kızı tabii ki güzel olamaz ama bir koreli veya japon görünce mutlu olmuyor değilim.
Haklısın, ayrı güzelliği ve tatlılığı var.
Sanki melek, neyse...

Mesajını güzel değiştirdin.

Yeni konular

Geri
Yukarı