Japon kızları çirkin mi?

Sizce Japon kızları çirkin mi?

• Çoğu çirkin.

Oy: 94 21,3%
  • Çoğu güzel.

Oy: 153 34,7%
  • Oyun büyük yeğen.

Oy: 194 44,0%

• Oy verenlerin toplamı
    441
Arkadaşlar bakın yapmayın. Profil fotoğrafımdaki kız Minatozaki Sana. Bi' bakın derim. Şu konuyu da açmayın işte Japon kızları nasıl çirkin olabilir, delirdiniz mi siz? :D
Bu arada her Japon kızı tabii ki güzel olamaz ama bir Koreli veya Japon görünce mutlu olmuyor değilim.
Valla bende Japon ve Koreli hanımefendileri seviyorum.Aynı Lamborghini ve Ferrari'ye binmiş hissediyorum Slav kızlar onların yanında halt yemiş.Çünkü:Sarışın ve iri gözlü kızlar pek güzel değil ama çekik gözlü kızlar Dünya Güzeli,çekik gözlü kızlara kurban olsun.Binlerce yıl önce Orta Asya Bozkırında yaşayan Dedelerimiz de Çinli prenses ile evlenirdi.Kısacası Uzakdoğulu kızlar > Slav kızlar😎
Gece, gece midemi bulandırdığın için teşekkür ederim dostum.
Sana video atan adan Japon değil de Çinli Kız makyaj videosu atmış olmayasın?

Son düzenleme:
fakat dinin kafirlerle evlenmene izin vermiyordur
images

Japon kızla evlenmek için ateist olduk.

Irkçılık olarak algılanmasın fakat gözü çekikleri ayırt edemiyorum. Görsel hafızamı yetenekli görsem bile karıştırıyorum.

Güzel değiller.
Ayrıca tamamen asosyal bir hayata sahipler.
Anime izleyip Japon özentisi olmak gereksiz "ergen hobisi".
Şu mesaja 15 tane hesabım olsa 15 tane ''muhteşem'' atarım. Anime izleyip de Japon kızlarını güzel bulanların asosyal olduğuna %100 eminim. Yahu kadınların suratından boya akıyor be, almadan önce 3 kere yıkamak lazım.

Geri
Yukarı