Japonlar kadar zeki olabilir miyiz?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Sizce Japonların zeka seviyesine ulaşabilmemiz teknik olarak mümkün müdür? Japonya'nın IQ ortalaması hep yüksek oluyor. Bilimde bizden çok öndeler.

Vallahi ben de asian stamina test yaptım anime şarkısı üzerinde. Tek parmakla uzun süre durabilmek. Japonlar gibiyim bence. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Görüşünüz? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamlar teknoloji geliştirirken bizim ülkedekiler 'oksijen orucu bozar mı' diye araştırıyor. Siz düşünün acaba bizim ülkede o seviyeye yaklaşabilir mi?

Ayrıca şöyle bir şey var... Japonya'dakiler asla büyümez. Yani sosyallik konusunda. Çocuksu tavırları var. Anime gibi bir şey orası bence. Tabii gerçek hayatla fantezi dünyası kıyaslanamaz pek ama, yine de Japonlar bayağı değişik insanlar. Tek bildiğim bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre Türkler kadar zeki millet yok. Milliyetçilik olarak görmeyin, emin olun böyle. Sadece tembeliz. Yoksa zekilik konusunda üstümüze yoktur.
Türkler olarak zeki olduğumuz konusunda katılıyorum.

Son düzenleme:
Bana göre Türkler kadar zeki millet yok. Milliyetçilik olarak görmeyin, emin olun böyle. Sadece tembeliz. Yoksa zekilik konusunda üstümüze yoktur.

Efendim, sizin çocuk zeki ama çalışmıyor. Yoksa neler başarıcak. (!)
Sorunun cevabına gelirsek zeki falan değiller. Çok çalışıyor, çok okuyorlar.

Geri
Yukarı