Java yazıları renksiz çıkıyor

Elekrono

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İnternetten baktığım Java kodlama örneklerinde yazılan her şey renkli renkli oluyor. Ben Intellij IDEA'dan yazdığımda sadece belli başlı if else, main method, import gibi şeyleri mavi yazıyor diğer her şeyi siyah yazıyor. Çalışıyor sonuc olarak ama benim içim bayılıyor öyle. Renkli renkli daha güzel oluyor. Nasıl yapılır?

Intellij IDEA'nın tarzı böyle. Bende de böyle. Turuncu, sarı, yeşil, beyaz ve siyah. Farklı bir tema kullan. Belki farklı gözükebilir. Ben hep koyu tema kullandım. Farklı renkler istiyorsan Eclipse ve Netbeans IDE kullanmalısın.
396747

Intellij IDEA'nın tarzı böyle. Bende de böyle. Turuncu, sarı, yeşil, beyaz ve siyah. Farklı bir tema kullan. Belki farklı gözükebilir. Ben hep koyu tema kullandım. Farklı renkler istiyorsan Eclipse ve Netbeans IDE kullanmalısın.
Eki Görüntüle 396747
Ben bir internet sitesinin rehberinden faydalanarak intellij kurdum fakat o sitede gösterilen örnekler de renli. Ayrıca Eclipse'de de aynı sorun oluyor.

Link gönderin bir bakayım merak ettim.
Site kurulum rehberi de çeşitli eğitimleri de buradan bakıyorum. Daha yeni başladım ve bilgisayarım aşırı kötü olduğu için içimden böyle yapma isteği gelmiyor maalesef ama ara sıra giriyorum, o zaman da böyle şeyler oluyor :(

Daha yeni başladım ve bilgisayarım aşırı kötü olduğu için içimden böyle yapma isteği gelmiyor maalesef ama ara sıra giriyorum, o zaman da böyle şeyler oluyor :(
Sistemin bu işler için yavaş kalıyorsa, az sistem kaynağı tüketen bir linux dağıtımı kurmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı