JavaScript için kaynak önerisi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: PHANTEKS White Eclipse P400A
Güç kaynağı: FSP 600W 80+ Psu
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ekran kartı: Sapphire Nitro+ 6600XT
Anakart: Gigabyte b450 SH2
Ram: Corsair Vengeance 2x8 3000mhz
SSD: Kingston Kc3000 1TB
Merhaba ben bugün BTK akademinin HTML5 kursunu bitirdim sertifika sınavından 87.5 puan aldım ileri seviye olmasamda başlangıç için yeterli olduğunu düşündüğüm HTML ve CSS bilgisi edindim şimdi JavaScript öğrenmek istiyorum çünkü ileride bir site tasarladığımda onun uygulamasınıda yapmak hatta sade uygulamalarda geliştirmek istiyorum açık lise okuyorum ancak kendimi geliştirir birkaç uygulama geliştirebilirsem belki bir firmada iş bulabilirim diye düşünüyorum ancak BTK'nın JavaScript kursunun aşırı uzun olduğunu gördüm HTML5'i sıkılarak 1.5 ayda bitiren ben JavaScript için heyecanlıydım ancak BTK'daki kurs aşırı uzun ve yorumları da pek olumlu değil gibi 2X hızda izlediğini söyleyen birçok kişi var bana önerebiliceğiniz bir kurs ya da bu konuda başka bir öneriniz var mı BTK'ya başlamalı mıyım sizce?

Ücretli olarak Udemy üzerinde sadık Turan'ın modern JavaScript kursunu önerebilirim.

37TL fazla bir ücret değil yeter ki kurs bittiğinde iyi ki başlamışım dedirtsin.

37TL fazla bir ücret değil yeter ki kurs bittiğinde iyi ki başlamışım dedirtsin.
Ben komple web geliştirme eğitimini ve bu javascript eğitimini aldım, gayet memnunum anlatışından. Sorulara da cevap veriyor. Memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Geri
Yukarı