Javascript kodlarının çıktılarının sebebi nedir?

Gustave Le Boon

Hectopat
Resimdeki kodların çıktılarının sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• code.png
    code.png
    155,1 KB · Görüntüleme: 118
Hocam eğer ödevse yani bence yardım etmemiz doğru olmaz. Sonuç olarak bu ödevi yapacak olan sizlersiniz. Ödev gibi duruyor zaten.

Başka arkadaşlar da aynı ödevi almışsa onların da hakkına girmiş oluruz.

Hoisting soruları.
Sondaki 'num' sorusu ise non-strict defining.
Ödev gibi göründüğü için bu kadarı kafi.
Felsefe öğrencisiyim. Sorulara internetten Javascript testi çözerken rastladım.
Hocam eğer ödevse yani bence yardım etmemiz doğru olmaz. Sonuç olarak bu ödevi yapacak olan sizlersiniz. Ödev gibi duruyor zaten.

Başka arkadaşlar da aynı ödevi almışsa onların da hakkına girmiş oluruz.
Şu linke gidin ve 19 ile 20.sorulara bakın.

Son düzenleme:
Şu linke gidin ve 19 ile 20.sorulara bakın.
Dediğimiz şey olan bir şey ve bunu komik buluyorsanız kusura bakmayın ama size yardımcı olmayı doğru bulmuyorum. Bir de emir kipi kullanmak çok itici bir şey bunu da tavsiye etmiyorum. İyi günler dilerim.

Sadece soru sormuş. Çok fazla kasmışsınız.
Hocam bu güne kadar soru soran bir çok arkadaşa yardımcı oldum. @The Anorak hocamı da tanıyorum o da bir çok kişiye yardımcı oldu. Kasıntı değil buna karşıt öyle olmadığını söyleyebilir ve durumu açıklayabilir. Komik bir durum göremiyorum ben ortada. Her neyse konuyu baltalamak istemem. Kendisine kolay gelsin diyorum.

Dediğimiz şey olan bir şey ve bunu komik buluyorsanız kusura bakmayın ama size yardımcı olmayı doğru bulmuyorum. Bir de emir kipi kullanmak çok itici bir şey bunu da tavsiye etmiyorum. İyi günler dilerim.
Kusura bakmayınız. Rica etsem gidip ispat etmek için verdiğim linke tıklayabilir misiniz?
Sadece soru sormuş. Çok fazla kasmışsınız.
Arkadaşlar çok bilinçli takdir ediyorum fakat sadece kendilerini bilinçli zannediyorlar.

Non-strict variable defining de yer alıyor mu senin her şeyin cevabı olan linkinde?

(Boşuna cevaplama bu mesajdan sonra hesabını göz ardı edeceğim için kuvvetle muhtemel bir daha kullanıcı adını göremeyeceğim🙂.)
İstediğiniz kadar şüphelenin yüz adet şüphe bir adet kanıt oluşturmaz. Ben oraya kanıt bıraktım. O bahsettiğin mevzuyu bir yerde görmüştüm ve onu da ekledim. Gayem doğruluğunu size ispat etmek değil bu konuyu okuyacak olan insanlara ispat etmek. Konuyu baltaladınız ve gittiniz yaptığınız tek şey bu. Göz ardı etmenize ise Dostoyevski'nin bir sözü var bilir misiniz? "Bir fikir ayrılığına rağmen karşınızdakine saygı duyuyorsanız, insan olmuşsunuz demektir."

Geri
Yukarı