JavaScript nasıl arkada açık bırakılır?

Tebrikler fakat sorunu anlamadım. Hangi program açıldığında?
Ben app.js yi js to exe yapıp exe ye çeviriyorum. Bu exe yi normal olarak çalıştırdığımda otomatik olarak arkada açık kalması gerek.
Yada şöyle de sorunu çözebilirim galiba. Masaüstündeki bir txt dosyasının içeriğinin değişip değişmediğini nasıl kontrol edebilirim. Eğer değişiyorsa bir fonksiyon çalıştıracak. Değiştirmiyorsa sürekli kontrol edecek.

Neden exe yapıyorsun. Programı farklı bilgisayarda da çalıştırmak için mi?
Bunun dışında mantıklı cevap gelmedi aklıma. Pm2 ile başlattığında zaten program bilgisayarında sürekli çalışıyor olacak. Npx pm2 status komutu ile kontrol edebilirsin.

Text kontrol kısmı için şu şekilde yol izlenebilir; Belli bir zaman aralığında dosyayı sürekli kontrol et. Mesela 1 dakika da bir dosyayı aç ve içerisindeki metinle bir önceki aldığım metin aynı mı? Gibisinden.

Neden exe yapıyorsun. Programı farklı bilgisayarda da çalıştırmak için mi?
Evet.
Text kontrol kısmı için şu şekilde yol izlenebilir; Belli bir zaman aralığında dosyayı sürekli kontrol et. Mesela 1 dakika da bir dosyayı aç ve içerisindeki metinle bir önceki aldığım metin aynı mı? Gibisinden.
Kodu aradım da bulamadım. Yardımcı olursan sevinirim. %temp% deki txt dosyasını kontrol edecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı