Java'yı açarken CMD ekranı 1 saniye sonra kayboluyor

moha28

Hectopat
Java açılmıyor, "Aç" dediğimde CMD ekranını 1 saniyeliğine açıyor sonra kapanıyor. Dahası Java ve Jar dosyaları RAR olarak açılıyor. Java'yı yönetici olarak çalıştırdım, bir iki şey denedim ama olmadı. Yardım lazım.

Java yi acmaktan kastin nedir?
Jar dosyalari aslinda archive dosyalaridir, o sekilde acmasi normal.
Cmd ekran goruntusu atabilir misin?

Java'yi acmaktan kastin nedir?
CMD ekran goruntusu atabilir misin?

Atıyorum.

Java'yi acmaktan kastin nedir?
CMD ekran goruntusu atabilir misin?

1617690995919.png

Buna (server.jar) bastığımda CMD 1 saniyeliğine açılıp kapanıyor.

Atıyorum

1617690995919.png

Buna (server. Jar) a bastığımda CMD 1saniyeliğine açılıp kapanıyor

1617691136087.png

Sonra da böyle oluyor.
RAR olayını çözdüm ama şimdi de CMD açılıp kapanıyor. Çok araştırdım, Jarfix faland a denedim ama Jarfix de eror verdi. Java son sürüm zaten. 2-3 kere silip indirdim. JDK inmesi gerekiyormuş sanırsam. Java dosyalarına baktığımda sadece JRE vardı, JDK yoktu.

Atıyorum.

Eki Görüntüle 959890

Buna (server.jar) bastığımda CMD 1 saniyeliğine açılıp kapanıyor.

Eki Görüntüle 959894

Sonra da böyle oluyor.
RAR olayını çözdüm ama şimdi de CMD açılıp kapanıyor. Çok araştırdım, Jarfix faland a denedim ama Jarfix de eror verdi. Java son sürüm zaten. 2-3 kere silip indirdim. JDK inmesi gerekiyormuş sanırsam. Java dosyalarına baktığımda sadece JRE vardı, JDK yoktu.
java -jar server.jar seklinde CMD'den dener misin?

Ne server'ı bu? Server yazılımlarının ekran görüntüsü olmak zorunda değil. Siyah ekran açılır, siz ekranı kapatıncaya kadar çalışmaya devam eder. Server yazılımına o server için Client uygulaması ile ulaşırsınız. Mesela ftp server ise, ftp programları ile, mail server'ı ise mail alma gönderme programları ile ulaşırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı