Jawline topuyla çene kası yapmak mantıklı mıdır?

Reland

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
17 yaşındayım. Jawline topu zor seviye almak istiyorum ama emin değilim. Yanağımdaki yağlardan rahatsızım ve yağ yerine kas oluşturmak istiyorum. Bu egzersizle beraber günlük spor ve diyetimi de yapıyorum zaten. Sizce almalı mıyım? Önereceğiniz jawline topu var mıdır?

Bora Dere

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
23
Yer
Slytherin House
Bence mantıksız. Bir kere yağ yerine kas oluşturmak diye bir şey yok, yağ yakıp kas kütlesi kazanmak var. İkisi aynı anda olacak diye bir şey de yok. Çeneniz, yanaklarınız yağlıysa vücut yağ oranınız da bir miktar fazladır muhtemelen, doğru muyum? Öyleyse standart spor yapıp beslenmenize dikkat ederek yağ yakmanızı öneririm.

ZZ Erwin Rommel

Kilopat
Makaleler
2
Yağlar kasa dönüşmez. Jawline gibi aletler, yağlı olduğunuz sürece hiçbir işe yaramayacaktır.

Önce düzgün bir spor ve diyetle yağ yakın, daha sonra jawline gibi aletlere bakarsınız. Emek olmadan, başarı olmaz.

Esperoja

Hectopat
Makaleler
33
Yer
İstanbul
Yağ oranını düşürmeden suratın incelmez. Genetik olarak suratın yağlı yapıdaysa Allah vergisi, yapacağın bir şey yok. Falım sakız çiğneyebilirsin çok istiyorsan, sorduğun tarzda gereksiz ürünlere para vermeni önermem.

Yeni konular

Yukarı