Jaxx liberty üzerinden parayı çekemiyorum

caqriiaksu

Hectopat
Geçtiğimiz haftalarda mining yapmaya başladım. @oglcn1 arkadaşım rehberinde yer alan cüzdanlardan bu jaxx Liberty'i kurdum. Oradaki cüzdan hesabıma kazı yapıyorum 2 haftadır. Ancak para mı nasıl transfer edeceğim buna dair hiçbir kelime menü yok uygulamada bende panik yapmaya başladım boşuna mı kazdık diye bir el atar mısın?

Mining havuzunda ödeme limitine ulaştığınızda otomatik gönderiyor zaten havuz. Muhtemelen nanopool kullanıyorsunuz, payout limit dolduğunda hesabınıza geçiyor Eth. 0.05 ETH ye kadar düşürebilirsiniz ödeme limitini.

Yok ondan bahsetmedim aslında payout limitini ben düşürdüm, para otomatik jaxx libertyye yattı diyelim. Oradan nasıl aktaracağım kendi Türkiye hesaplarıma hiçbir menüsü ya da seçeneği göremedim transfer için. Yani jaxx liberty de sıkışmasından kortum.

Yok ondan bahsetmedim aslında payout limitini ben düşürdüm, para otomatik jaxx libertyye yattı diyelim. Oradan nasıl aktaracağım kendi Türkiye hesaplarıma hiçbir menüsü ya da seçeneği göremedim transfer için. Yani jaxx liberty de sıkışmasından kortum.
Ethereum wallet Jaxx Liberty, ülke ile alakası yok. Oradan istediğiniz bir kripto borsasına aktarabilirsiniz. Kripto borsasında bozdurup banka hesabınıza aktarırsınız. Bence ihtiyacınız yoksa hemen bozdurmayın ama Eth fiyatı baya yükseliyor bu aralar.

Mesela binance, BtcTurk gibi firmalara aktarabilir miyim bakiye mi? Şundan sordum sana jaxx liberty üzerinde hiç transfer ya da aktarım seçeneği, menüsü falan görmedim. Bir düşündürdü beni 😀.

Tamam sağ ol dostum, teşekkür ettim.
Hazır yakalamışken seni 2. kartı taktım da bunun için bir daha driver kurmama gerek var mı? Ya da nanominerda 2 ve üstü kartla kazmak için ne yapmak lazım.

Muhtemelen tek nanominer ile çalıştırabilirsiniz. İkisi de AMD kartlar sonuçta. Driver muhtemelen sorun olmaz ama yine de DDU ile kaldırıp temiz kurulum yapmak isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı