JBL 460BT PC Discord'da ses kötü geliyor ve gidiyor

Alimero

Hectopat
JBL 460BT aldım ve telefonuma bağladım. Hiçbir şekilde sorunu yoktu. Ne telefon görüşmesinde ne de Discord'ta. Ama sonra PC'ye bağladığımda Discord'da ya sesim gitmiyor ya da karşı tarafın sesi çok kötü şekilde geliyor. Sonrasında sorun PC'de mi diye kontrol etmek için WhatsApp Web'e girdim ses kaydı attım, sesim normal şekilde gitmişti. Discord'da ses aygıtlarında ve ses düzeyi karıştırıcıda her şeyi denedim yine de düzelmedi, neden oluyor olabilir.

Hands-free destekli bluetooth kulaklıkların tümünde PC'de bu şekilde sıkıntı oluyor. Daha önce de konusu açılmıştı. Çözüm bulunamadı. Ben de bu konuyu çok araştırdım ama bir çözüm bulamadım. Sanırım bunun çözümü yok.

Hands-free destekli bluetooth kulaklıkların tümünde PC'de bu şekilde sıkıntı oluyor. Daha önce de konusu açılmıştı. Çözüm bulunamadı. Ben de bu konuyu çok araştırdım ama bir çözüm bulamadım. Sanırım bunun çözümü yok.
Benim şaşırdığım konu sadece Discord'da sorun oluyor yoksa başka uygulamalarda normal.

Benim şaşırdığım konu sadece Discord'da sorun oluyor yoksa başka uygulamalarda normal.
Kulaklığın mikrofonu ve ses çıkışı aynı anda kullanıldığında PC'de problem oluyor.
Belirtilen çözümde mikrofon devre dışı kalıyor değil mi? Sonda aşağıdaki gibi belirtilmiş.

Mikrofonu kullanmak istemiyorsanız, hands Free cihazını Ses kontrol panelinden devre dışı bırakmanız yeterlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı