JBL 510BT vs 560BT

• Konuyu başlatan Erwn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 5B

Erwn

Decapat
Daha fazla  
Kulaklık almayı düşünüyorum. 2 seçenek düşünüyorum ya JBL 510BT veya 560BT düşünüyorum sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
560'ın sesi daha kaliteli diye duymuştum doğru mu peki

Test etmedim kendim orasını bilemem fakat ses kalitesi daha iyi olsa bile 510 BT'nin şarj süresi kat kat daha fazla, multi connect özelliği var ve Type-C kullanıyor. Bu özellikler bile ses kalitesi daha düşük olsa da öne geçiriyor.

Ek olarak tavsiyem JBL almayın uzun ömürlü değiller ve kulağı tam sarmadığı için pedleri kulağa baskı yapıyor ve rahatsızlık veriyor. Ergonomi düşkünüyseniz uzak durun.

Test etmedim kendim orasını bilemem fakat ses kalitesi daha iyi olsa bile 510 BT'nin şarj süresi kat kat daha fazla, multi connect özelliği var ve Type-C kullanıyor. Bu özellikler bile ses kalitesi daha düşük olsa da öne geçiriyor.

Ek olarak tavsiyem JBL almayın uzun ömürlü değiller ve kulağı tam sarmadığı için pedleri kulağa baskı yapıyor ve rahatsızlık veriyor. Ergonomi düşkünüyseniz uzak durun.
teşekkürler bilgi için. JBL için çok heveslendim o yüzden JBL istiyorum

İkisini de aktif olarak kullanıyorum, 510'un sesi birazcıkk daha net, tizi daha çok, Bluetooth versiyonu daha yüksek ve sarj girişi type-c ama ikisinin yanında da kablosu geldi, bu bana göre aman aman bir avantaj değil. 560da ise bass daha yüksek ses seviyesi daha yüksek rahatlık olarak da önde hangisini tercih edersin deseler kesinlikle 560ı tercih ederim.

Geri
Yukarı