JBL 560BT kulaklığın siyah rengi nereden alınabilir?

• Konuyu başlatan efos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 196

efos

Decapat
Daha fazla  
İnternette bulamıyorum, stoklarda yok. Olanlar da 1000 TL üzeri, nereden bulabilirim 😭?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende 560BT var kronik olarak bir tarafından ses gelmiyor sanırım. Çünkü bu sorunu bir tek ben yaşamıyorum. Bunu bilerek alın. Teknosa MediaMarkt gibi yerlerden elden bulabilirsiniz belki.

İnternette bulamıyorum, stoklarda yok. Olanlar da 1000 TL üzeri, nereden bulabilirim 😭?

Hocam zaten 1000 lira piyasası renkten renge fiyat değişiyor diye biliyorum en pahalısı siyah olan

Hocam bende 560BT var kronik olarak bir tarafından ses gelmiyor sanırım. Çünkü bu sorunu bir tek ben yaşamıyorum. Bunu bilerek alın. Teknosa MediaMarkt gibi yerlerden elden bulabilirsiniz belki.

İlk defa duydum garantiye verdiniz mi? Kronik hatalarda değişim yapıyorlar diye biliyorum

Hocam zaten 1000 lira piyasası renkten renge fiyat değişiyor diye biliyorum en pahalısı siyah olan.

Aşırı saçma şu renk olayı.

İlk defa duydum garantiye verdiniz mi? Kronik hatalarda değişim yapıyorlar diye biliyorum
Yok hocam faturasını falan kaybettim. Zaten 2-3 yıl oldu değiştirdim artık.

Şimdi kronik diyemem de araştırınca benim dışımda 25-30 dan fazla kişinin yaşadığını gördüm. Pil ömrü ve ses konusu acayip iyi değeceğine eminim ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı