JBL C100 mü JBL T110 mu?

Wanheda411

Hectopat
Bayağı kararsız kaldım. C100'ün bas seviyesi çok iyi değil diyorlar. T110NUN'da kablosu sıkıntı çıkartıyormuş. İkisinin de genel puanları yüksek ama karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
T110'nun jak kısmı çabuk bozuluyor. Garip bir tasarım yapmışlar.
Dayanıklılık bakımından C100, ses kalitesi bakımından T110.
T110'u sabit bilgisayar kulaklığı olarak kullanıyorum. T110BT'yi telefonda kullanıyorum.
Hareketli bir şekilde kullanacaksanız C100 alın derim.

T100 hakkın da bilgim yok ama 3 senedir C100 kulaklığı elim de bulunuyor. Yedek kulaklarımın için de olsa bile hala taş gibi. Gayet sağlam kulaklık.
Aklımda 2 adet modeli var C100 JBL'ye ait, görüşme yaptığınızda karşıya sesinizi net bir şekilde iletiyor mu? Yaptığınız yoruma göre bu 2 modelden bir tanesini alacağım ve fiyatı o zaman aldığınıza göre uygun mu

Dosya Ekleri

• Screenshot_34.png
    Screenshot_34.png
    15,6 KB · Görüntüleme: 302
Bende JBL T205 var. Aldıktan 1 ay sonra sağ taraftan gelen basslar azaldı, 2. ay sonunda da kulaklığın kulağıma giren kısmı ve orayı tutan metal kısım birbirinden ayrıldı. Üstelik ekstra bir güç falan uygulanmadı, sadece gece müzik dinlerken kulağımdan yavaşça tutup çektim ve şayet biraz daha çekseydim elimde kalacaktı.

JBL markasından bir şey almadan önce 2 defa düşünün. (ürünün ses kalitesini ve basslarını verişini beğendim)

Aklımda 2 adet modeli var C100 JBL'ye ait, görüşme yaptığınızda karşıya sesinizi net bir şekilde iletiyor mu? Yaptığınız yoruma göre bu 2 modelden bir tanesini alacağım ve fiyatı o zaman aldığınıza göre uygun mu
Kulaklığı 2 senedir kullanmadığım için özelliklerini hatırlamıyorum maalesef.

Jbl C100si kulaklık ile pc de fps oyunlarında ses kasılırmı bir arkadaş sağdan gelicek olan ses soldan geliyor demişti

Geri
Yukarı