JBL C100Sİ nasıldır?

Haklılar, ben de kullandım, tizlerde parlama yapabiliyor. Özellikle kötü kaydedilmiş eski parçalarda ziller ve vokaldeki "s,ç,ş,t" gibi harfler rahatsız edebilir.
Basları beni memnun etmişti, doğru boy kulaklık ucunu bulmanız şartıyla bence baslarından memnun kalırsınız.
Zaten bass için alıyorum. Tizleri kısacağım. Ama şuan Aras Kargo laneti beni buldu. 2 gündür İstanbul'da diyor. Yarın şubeye gidip soracağım.
Bugün aldım. Bu ne yahu. Kulaklıkta hiç bass yok.
Helal olsun . İlk defa Poweramp'te bass verip tiz ses veren bir kulaklık gördüm.
(Bass ses verip ondan bile tiz ses çıkartan kulaklık.)
Evet yapılan büyük hatalar listesine ekle bu kulaklığı kardeşim.
Ekledim , 60TL verip bass ses vermeyen kulaklık yapmışlar.

Son düzenleme:
Zaten bass için alıyorum. Tizleri kısacağım. Ama şuan Aras Kargo laneti beni buldu. 2 gündür İstanbul'da diyor. Yarın şubeye gidip soracağım.
Bugün aldım. Bu ne yahu. Kulaklıkta hiç bass yok.
Helal olsun . İlk defa Poweramp'te bass verip tiz ses veren bir kulaklık gördüm.
(Bass ses verip ondan bile tiz ses çıkartan kulaklık.)

Ekledim , 60TL verip bass ses vermeyen kulaklık yapmışlar.
Farklı kulaklık ucuyla denediniz mi? Ben Samsung kulaklıktan kalma silikonları taktığımda baslar belirgin derecede iyileşmişti.

Tizlere diyecek bir şey yok zaten, ben de tizlerine dayanamayıp satmıştım.

Farklı kulaklık ucuyla denediniz mi? Ben Samsung kulaklıktan kalma silikonları taktığımda baslar belirgin derecede iyileşmişti.

Tizlere diyecek bir şey yok zaten, ben de tizlerine dayanamayıp satmıştım.
Şuan farklı bir kulaklık ucu yok elimde. Fakat dediginizi dikkate alacağım.

Küçük silikonları taktım. (Kendinden gelen.)Dip basslar duyulmaya başladı. Ve basslar daha iyi çıkıyor. Basslarda fark oldu. Önerin için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Şuan farklı bir kulaklık ucu yok elimde. Fakat dediginizi dikkate alacağım.

Küçük silikonları taktım. (Kendinden gelen.)Dip basslar duyulmaya başladı. Ve basslar daha iyi çıkıyor. Basslarda fark oldu. Önerin için teşekkür ederim.
Rica ederim sevindim :)
Kendi uçları çok sert ve kalitesiz gerçekten. Kulağa daha iyi oturan yumuşak bir silikon uç elinize geçerse bir de öyle denersiniz sonra.

Rica ederim sevindim :)
Kendi uçları çok sert ve kalitesiz gerçekten. Kulağa daha iyi oturan yumuşak bir silikon uç elinize geçerse bir de öyle denersiniz sonra.
Bu arada şimdi fark ettim bir öneri olarak. Kulaklığı hafifçe takmayın. Kulağınıza tam oturacak şekilde takarsanız basslar çok iyi vuruyor. (Biraz baskı uygulayarak takın.) Hatta bass kısmak zorunda kaldım :) 10 gün kullanayım. Konu açarım. Fakat tizler işi bozuyor biraz.

Ha bu arada bir not ekleyeyim:
Equlaizer ayarı yapmadan bu kulaklıktan bass beklemeyin. Poweramp indirip , oradan kendinize uygun equlaizer ayarı yapınız. (Android equlaizeri çok dandik.) Aksi taktirde bassları biraz rüyada görürsünüz. Gerçi ben çoğu kulaklık için bunu diyorum. Equlaizersiz basslar pek tatmin etmez.
Konu hort gibi olacak. Ama izlenimlerimi söyleyeyim. Kablosu ince. Sanki hemen kopacakmış gibi. Kulaklık şık duruyor. Kulaklık silikonlarını değiştirip, kulağıma iyice yerleştirince basslar iyi gelmeye başladı. Müzik çalar olarak Poweramp kullanıyorum. Herkese öneririm. Ufak ayarlarla basslar 2 katına ve "S,Ş" gibi harflerin parlamalarını önledim :D Şuan son ses "S,Ş" gibi harfler parlamıyor. Bassları iyi hissedebiliyorsunuz. Android'in kendi equlaizeri bir halta yaramıyor belirteyim. Sonra ben yaptım dediğin gibi olmadı Vb. demeyin. Bu yazıyı almayı düşünen olursa diye yazdım. Güzel bir equlaizer programı ve equlaizer ayarı ile güzel ses deneyimi sunuyor. Gönül isterdi ki Hİ-Fİ olsun, ama yok. .Flac müzik ile denedim :/ Şuan memnunum. Silikonları en küçüğü ile değiştirin. Kulaklığı iyice kulağınıza oturtun. Poweramp ile düzgün bir equlaizer yaparsanız dediğim gibi basslar neredeyse 2 katına çıkıyor. "S,Ş" gibi harfler parlamıyor.

Son düzenleme:
JBL diye bakmayın yüz karası modellerden biri. Kalitesiz bir kablosu var ve fiyatına göre hiç iyi bir bas performansı sunmuyor.

Bunu öneririm:

Bende kulaklık alacağım bu nasıldır? Kulağa girecek yerleri biraz garip duruyorda.

Bende kulaklık alacağım bu nasıldır? Kulağa girecek yerleri biraz garip duruyorda.
Öncelikle alacaksan önermem. Tizz ağırlıklı bir kulaklık. (Kullandığım uygulamalar sayesinde buna çözüm buldum.) S,ş gibi sesleri parlatıyor. (Buna da çözüm buldum.) alacaksan şiddetle KZ'nin kulaklıklarını öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı