JBL C100SIUBLK ses boğuk gidiyor

244765

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar.

Yaklaşık 1 yıldır kullandığım JBL C100'ün kötü bir ses verdiğini yeni farkettim. Ses çok boğuk ve az çıkıyor, bass'ı arttırınca da cızırtılı geliyor. Yapabileceğim herhangi bir şey var mı? Sesim de biraz ince olduğu için gerçekten kötü bir ses çıkıyor, anlaşılsa bile rahatsız oluyorum bu durumdan.

Kulaklığı değiştirmeden geçmez diyorsanız 150 lira bandına tek jak girişli bir kulaklık önerebilir misiniz? Gamenote H2016D alınır mı?

Teşekkürler şimdiden.

Kronik sorunlu zaten. Boşuna kendimizi almayın bu çöpü diye yırtmıyoruz. Millet JBL diye atlıyor.

H2016D alınabilir. Kulak üstü mü istiyorsun?
C100SIU modeli benim kullandığım, arasında fark var mı bilmiyorum tam olarak. 1 yıl seve seve kullandım ve şimdi kronik sorunlu olduğunu öğrendim🤧🤧.

Kulak üstü veya kulak içi fark etmez, hangisi daha iyiyse kafasındayım. Ara sıra oyun oynuyorum, genelde müzik dinliyorum ama. İkisi için hangisi daha iyiyse onu tercih edebilirim.

Kulak üstü veya kulak içi fark etmez, hangisi daha iyiyse kafasındayım. Ara sıra oyun oynuyorum, genelde müzik dinliyorum ama. İkisi için hangisi daha iyiyse onu tercih edebilirim.
Çok oyun oynamıyorsan kulak içi daha iyi ses kalitesi verir.

Geri
Yukarı